Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marg_1 31 sie 2020, 7:19
    Świetna sprawa, nawet ja z chęcią posłucham, a dziecko to już zachwycone uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 1 wrz 2020, 22:15
    marg_1 napisał:Leczenie farmakologiczne jak najpóźniej, jeśli można się bez tego obejść, to warto być cierpliwym. Na stronie suchego poranka jest fajny audiobook do ściągnięcia (czyta Zborowski), można posłuchać z dzieckiem uśmiech
    A jaką ta książka ma formę? To do słuchania bajka o moczeniu nocnym. Gdzie dokładnie mogę ja pobrać?
    Cytuj
  • Kanita 23 wrz 2020, 19:40
    O, to taki fajny czas, na to, żeby puścić dziecku przed snem. Możesz powiedzieć, czy ten audiobook jest płatny? Jaka jest jego cena?
    Cytuj
  • Meggi85 30 wrz 2020, 8:44
    Podpowiecie w jakiej to jest formie, to bajka czy poradnik? Nie wiem na ile będzie można to słuchać z 5 latkiem ? Chętnie spróbujemy, jak tylko wrócę do domu. Suchy Poranek to świetnie wymyślił, fajna forma przekazu. Każde wsparcie i pogłębienie wiedzy o problemie jest na wagę złota przy moczeniu nocnym.
    Cytuj
  • karmelcia 22 paź 2020, 13:59
    to jest bajka uśmiech przesłuchaliśmy już wszystkie części, bo to są takie 8-9 minutowe nagrania
    Cytuj
  • Petrova 29 paź 2020, 22:00
    Kanita napisał:O, to taki fajny czas, na to, żeby puścić dziecku przed snem. Możesz powiedzieć, czy ten audiobook jest płatny? Jaka jest jego cena?
    To jest do pobrania za darmo. Wystarczy odwiedzić stronę. uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 31 paź 2020, 10:53
    Strona jest tak fajnie rozbudowana, że nawet nie po książkę warto żeby każdy rodzić miał taka wiedzę. Takie informacje jak czym jest moczenie nocne, jak sobie z nim poradzić, jak przygotować się do wizyty u lekarza może być ważne dla każdego.
    Cytuj
  • Petrova 30 lis 2020, 21:16
    To prawda, problem dotyczy bardzo wielu dzieci i młodzieży, ale też i wielu rodziców wciąż boi się czy wstydzi o nim rozmawiać. A to konieczne by znaleźć pomoc.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 gru 2020, 22:03
    Genialna ta bajka z suchego poranka. Mój synek był zachwycony, detektywistyczna bajka dla dzieci, która wyjaśnia problem moczenia nocnego.
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2020, 22:06
    Nie wiem czy macie ale warto tez pobrać aplikację. Dzięki aplikacji prowadzenie dziennika mikcji będzie niezwykle proste. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dziennik można uzupełnić kilkoma kliknięciami, a dzięki przypomnieniom, żaden zapis nie zostanie pominięty.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia