Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Petrova 8 mar 2021, 22:14
    To nie rozwiąże problemu u dziecka. uśmiech Apka nazywa się "Dry Down", ale jak wpiszesz Suchy Poranek, to też znajdziesz. Szczegółowy opis znajdziesz na ich stronie, tam też możesz kliknąć i pobrać. uśmiech
    Cytuj
  • Martyna29 28 maj 2021, 22:48
    A jak radzicie sobie z mokrym łóżkiem? Używacie takich podkładów higienicznych? Widziałam takie w dozie.
    Cytuj
  • karmelcia 31 maj 2021, 13:24
    MartynKa79 napisał:
    Meggi85 napisał:Nie wiem czy macie ale warto tez pobrać aplikację. Dzięki aplikacji prowadzenie dziennika mikcji będzie niezwykle proste. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dziennik można uzupełnić kilkoma kliknięciami, a dzięki przypomnieniom, żaden zapis nie zostanie pominięty.
    A ta apka to przyda się do czegoś więcej? Jak się nazywa?
    jak wpiszesz suchy poranek to bez problemu znajdziesz, w sklepie play nazywa się drydawn bedwetting diary, zaznaczasz tam ile dziecko piło, ile razy chodzilo na siku, jaki miało nastrój
    Cytuj
  • Ogryzka 1 cze 2021, 22:09
    Martyna29 napisał:A jak radzicie sobie z mokrym łóżkiem? Używacie takich podkładów higienicznych? Widziałam takie w dozie.
    Niestety łóżko i podkłady to tylko wsparcie doraźne dla Ciebie nie dla dziecka. Ale tak, zdarzało mi się na łóżko kłaść coś pod prześcieradło. Ogólnie jeśli masz z dzieckiem problem moczenia nocnego to stanowczo warto iść do lekarza.
    Cytuj
  • Meggi85 2 lip 2021, 20:30
    Tak, dokładnie. Na stronie jest cały artykuł na temat traumy mokrego prześcieradła https://suchyporanek.pl/porady/trauma-mokrego-przescieradla/
    Cytuj
  • Martyna29 14 lip 2021, 21:43
    Tak, wiadomo, lekarz to podstawa, choć o tych podkładach wspomniałam bo nie każdy wie, że w doz takie są.
    Cytuj
  • Ogryzka 3 sie 2021, 8:58
    Martyna29 napisał:Tak, wiadomo, lekarz to podstawa, choć o tych podkładach wspomniałam bo nie każdy wie, że w doz takie są.
    Jasne, po prostu warto sobie zobaczyć na stronie Suchy Poranek że tak naprawdę moczenie nocne można leczyć i nie ma sensu przeczekiwać. Lekarz to podstawa, ale oczywiście w ramach wsparcia doraźnie można pomóc sobie podkładami. To też komfort dziecku poprawi.
    Cytuj
  • Marta8001 25 sie 2021, 16:35
    A takie podkłady co są dostępne w doz nadają się też na przewijak albo w podróż z dzieckiem?
    Cytuj
  • Kabanos 7 paź 2021, 15:09
    A od jakiego wieku można mówić o moczeniu nocnym ? Mój synek ma 4 lata i pediatra mówi, że ma jeszcze czas, ale sam nie wiem.
    Cytuj
  • jarzebina 10 paź 2021, 20:28
    Moczenie nocne leczy się powyżej piątego roku życia. Wcześniej można powiedzieć, że to wciąż normalne, jesli dziecko moczy się w nocy.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia