Favore.plForumPozostałe tematy

Czy adoptować dziecko, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy adoptować dziecko

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Ronjaa 27 kwi 2011, 10:08
    W radiowej Trójce niedawno był cykl audycji w ramach akcji "adopcja po polsku" Myśle, że te reportaże niejednej osobie pomogłyby podjąć taką decyzję...
    Cytuj
  • Cloudy 27 kwi 2011, 12:55
    A ja myślę,że to trudno pokochać cudze dziecko. Oczywiście nie sztuka kiedy to jest słodki maluch, ale trzeba być dla niego rodzicem do końca swoich dni, również kiedy staje się pryszczatym nastolatkiem i dorsłym, który postępuje wedle własnego zdania, niekoniecznie tak jakbyśmy my chcieli...czasem popełnia błędy, z powodu których my rodzice płaczemy. Na to też trzeba być gotowym.
    Cytuj
  • MemoNemo 27 kwi 2011, 16:12
    Podoba mi sie Twoje podejście,a nie wszystkich tych co to wzruszają się do łez na programach o domu dziecka,ale potem pierwsze pltkują o tym z jakiej to rodziny to adoptowane dziecko sąsiadów, co z niego wyrośnie...
    Cytuj
  • caipirinha 27 kwi 2011, 18:05
    Przyznam się Wam, że zastanawiałam sie nad tym nie raz, ale nigdy nie byłam całkowicie pewna,że będę w stanie dać takiemu dziecku nieograniczoną miłość. A nie można adoptować dziecka z litości...
    Cytuj
  • Lilijka 27 kwi 2011, 18:42
    No to jest absolutna racja, tylko skąs wziąć taką pewność, jeśli to jest coś, czego nigdy wcześniej się nie próbowało?
    Cytuj
  • Cloudy 27 kwi 2011, 21:51
    Od tego są poradnie adopcyjne, gdzie z psychologiem można sie pewnie pozastanawiać nad tymuśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 27 kwi 2011, 22:30
    Ja w ogóle nie kumam jak można z tego drwić albo tego nie szanować, że ktoś adoptował dziecko. Może jakiś niedzisiejszy jestem, ale u mnie taka postawa wzbudza najgłębszy szacunek!
    Cytuj
  • Cloudy 28 kwi 2011, 0:53
    Ludzie potrafią być okrutni i okrutnie bezmyślni.
    Cytuj
  • franusia 28 kwi 2011, 6:33
    Gdybym nie mogła mieć własnych dzieci to z pewnością bym je adoptowała....
    Cytuj
  • speedy_gonzalez 28 kwi 2011, 7:24
    Mam kolegę, który pzez kilka lat wychowywał się w domu dziecka i mowił mi, że najgorsze było to, jak wracały dzieciaki, które znudzily się nowym rodzicom. Wtedy waliło się w gruzy jedyne co mieli - nadzieję. Najgorsze jak ktoś adoptuje, a potem dochodzi do wniosku, że to nie dla niego. Brak słów żeby opisać ludzka bezmyślność...
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: internetowe cv