Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Aranżacja kuchni

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aranżacja kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • IKZE 11 kwi 2016, 0:00
    Co sądzicie o takiej kuchni... otóż moje ostatnie odkrycie to tak wykończona kuchnia link http://www.paradyz.com/plytki/kuchenne/abrila-purio-1 zawsze podobały mi się kuchnie minimalistyczne, ale ta wygląda naprawdę świetnie. Zamierzam od przyszłego miesiąca ruszyć z generalnym remontem mieszkania, jednak nie mam jeszcze koncepcji co do aranżacji kuchni. Z jednej strony jak już wspomniałe podoba mi się taka kuchnia jak na zdjęciu, z drugiej zaś obawiam się, czy nie będzie zbyt surowo, wręcz szpitalnie... Ktoś z Was mam może taka kuchnie i może powiedzieć, jak ona wygląda w rzeczywistości? Czy jeszcze raz by się zdecydował na takie rozwiązanie?
    Cytuj
  • aserehe 12 kwi 2016, 13:33
    Bardzo ładny styl, a zastanawiałeś się już nad sprzetem AGD ? Bo można zamiast tradycyjnej pralki czy zmywarki kupić taką zaawansowaną technologiczne, która mówi - poważnie uśmiech Sprawdź sobie ofertę firmy Candy, mają fajne nowatorskie rozwiązania uśmiech
    Cytuj
  • shogue 10 lip 2016, 16:48
    Modułowe meble do kuchni tez zdają egzamin, bo taniej wychodzi niz takie na zamówienie i tez ładnie można zagospodarować pomieszczenie. Takie meble widziałam w Agacie, można kombinować na rożne sposoby , super sa uśmiech
    Cytuj
  • 15 lip 2016, 20:15
    shogue napisał:Modułowe meble do kuchni tez zdają egzamin, bo taniej wychodzi niz takie na zamówienie i tez ładnie można zagospodarować pomieszczenie. Takie meble widziałam w Agacie, można kombinować na rożne sposoby , super sa uśmiech
    pełna zgoda. Ludzie wydają kupę kasy na stolarzy, którzy zdzierają ile się da. No bo jak się da to czemu nie. A można to zrobić - i mądrzy tak robią - za rozsądne pieniądze i nie ma bólu jak po paru latach chce się coś zmienić. A tak 20 lat się nic nie robi bo lament że tyle kasy poszło. Kiedyś u Klienta stolarz wziął 4 tysie za szafę 2,4x1,5 i się pytam za co tyle wziął? Za ludzką głupotę bo u kolejnego jak robiliśmy remont to kupił modułową w sklepie x i zapłacił 1900zł. I to samo było wielki uśmiech . No ale nie mógł powiedzieć w pracy, że ma robioną na zamówienie to fakt.
    Cytuj
  • Dmochov 19 lip 2016, 9:50     (ostatnio zmieniony przez autora 23 sie 2016, 9:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja akurat jestem zdania, że dzięki stolarzom zaoszczędziłem co najmniej 300 zł na kuchni.
    Dla Mnie przy remoncie kuchni najbardziej zależało, aby kuchnia była praktyczna. Dlatego dobrze wykonana [url=http://www.zyjkomfortowo.pl/stolarstwo/]stolarka[/url] pozwala zaoszczędzić pieniądze.
    Cytuj
  • janna 30 lip 2016, 22:12
    Meble u stolarza sa bardzo drogie, za połowę można kupić w salonie ito bardzo dobrej jakości, ja też mam z agaty i wyglądają jak od stolarza uśmiech
    Cytuj
  • 31 lip 2016, 21:23
    Dmochov napisał:Ja akurat jestem zdania, że dzięki stolarzom zaoszczędziłem co najmniej 300 zł na kuchni.
    Dla Mnie przy remoncie kuchni najbardziej zależało, aby kuchnia była praktyczna. Dlatego dobrze wykonana stolarka pozwala zaoszczędzić pieniądze.
    Bzdura i ściema. Zawsze u stolarza będzie drożej niż modułowe.
    Cytuj
  • tycjan343 10 sie 2016, 22:51
    Fajny pomysł, minimalizm na płytkach to coś, co do mnie przemawia.
    Ja mam kuchnię połączoną z salonem. Zastanawiam się jak ożywić część "livingową". Pomyślałam o fototapecie. Ta ze sklepu Foteks spodobała mi się najbardziej jak do tej pory. Dalej pozostałabym w kręgu szarości, ale jednak pojawiłby się kolorowy akcent - już mam pomysł na więcej tego pomarańczu w dodatkach uśmiech
    Cytuj
  • amator_budowlany 29 sie 2016, 10:24
    Ja jestem za kuchniami robionymi u stolarza. Jeśli się chwilę poszuka, a nie wybierze pierwszego lepszego to nie jest wcale tak drogo jak się może wydawać. Ja jak robiłem kuchnię to wyceniłem projekt u kilku stolarzy i ceny bardzo się różniły. Wybrałem stolarza, z którego usług korzystali moi znajomi i jestem bardzo zadowolony z efektu. Kuchnia jest dokładnie taka jaką chciałem i wykorzystany jest każdy centymetr, co dla mnie szczególnie ważne bo kuchnia nie jest duża.
    Cytuj
  • 3 wrz 2016, 14:35
    amator_budowlany napisał:Ja jestem za kuchniami robionymi u stolarza. Jeśli się chwilę poszuka, a nie wybierze pierwszego lepszego to nie jest wcale tak drogo jak się może wydawać. Ja jak robiłem kuchnię to wyceniłem projekt u kilku stolarzy i ceny bardzo się różniły. Wybrałem stolarza, z którego usług korzystali moi znajomi i jestem bardzo zadowolony z efektu. Kuchnia jest dokładnie taka jaką chciałem i wykorzystany jest każdy centymetr, co dla mnie szczególnie ważne bo kuchnia nie jest duża.
    Druga bzdura w twoim wykonaniu po pierwszej dotyczącej podjazdu. Tu nie chodziło o twojego stolarza i czy ty go wybrałeś z miasta czy z innego pcimia dolnego - chodziło o różnicę między kosztem mebli modułowych a wykonywanych u stolarza i tu zawsze wykonanie stolarskie będzie droższe. Nie jest tak drogo jak może się wydawać to jest twoje odczucie subiektywne nie oparte na niczym bo dla ciebie może nie było drogie a dla innego będzie bardzo drogie. Jedyne z czym się zgadzam to to, że były kolosalne różnice w cenach ale na to składa się wiele powodów i to nie temat o nich.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybór mieszkania