Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Domy energooszczędne, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domy energooszczędne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AbakonDomy 20 sty 2014, 11:24
    Witam Serdecznie, Można skorzystać zawsze z gotowych projektów domów z naszej oferty, który to każdy projekt nawet własny można dostosować do wymogów domów energooszczędnych poprzez : odpowiednie umieszczenie domu na działce, zastosowanie specjalnej stolarki okiennej i drzwiowej, zwiększenie ocieplenia domu, zastosowanie rekuperacji. Z kolei jak rozważamy budowę domu ekonomicznego w użytkowaniu bez szaleństw w inwestycję to ograniczamy się do zastosowania lepszego ocieplenia i lepszej stolarki.
    Mamy już kilka takich inwestycji za sobą, zawsze otrzymuje się gratis pełną obsługę architekta, pełny projekt budowlany, uzgodnienia branżowe, gwarancję ceny, kierownika budowy, zajmujemy się kompleksowo całą budową ograniczając rolę inwestora do odbiorów poszczególnych etapów prac i finansowania. Pozdrawiam Jakub ABAKON
    Cytuj
  • semilemi 24 sty 2014, 18:43
    Temat stary ale w ciąż na topie. Kluczową rolę domów pasywnych, energooszczędnych itp zna każdy. Przemyśleć trzeba czy jest kogoś stać na wybudowanie całego domu od A do Z w drogich materiałach pasywnych. Moim zdaniem lepiej postawić dobrze zaizolowany fundament, ciepły mur z ociepleniem i na prawdę mocne okna i drzwi bo tą drogą znika najwięcej ciepła.
    Oszczędzanie energii jak najbardziej tak ale nie kosztem zarzynania portfela przy budowie.
    Cytuj
  • 7 mar 2014, 10:28
    Przy takich projektach trzeba dobrze przemyśleć wszelkie kroki, bo tak jak piszesz - można sporo przepłacić. Domy pasywne to wciąż ciekawa inwestycja.

    [url=http://www.klimatyzacja-wroclaw.pl/pl/show/klimatyzatory-specjalistyczne]klimatyzacja serwerowni[/url]
    Cytuj
  • anula4 24 lip 2014, 23:11
    Powiem szczerze, że obecnie opłaca się budować domy energooszczędne z 2 powodów - oszczędzamy na ich użytkowaniu i łatwiej taki dom sprzedać. Pracownia [url=http://www.mgprojekt.com.pl]MG Projekt[/url] ma w swojej ofercie sporo tego typu projektów. Warto się im bliżej przyjrzeć.
    Cytuj
  • gorzata86 30 lip 2014, 18:26
    Dobry projekt to podstawa. Trzeba przemyśleć wszystko wygląd domu, wybór ogrzewania itd. Mi firma z której usług korzystałam pomogła dobrać rozwiązania do moich potrzeb i możliwości finansowych.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 13 sie 2014, 15:36
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • anka889 26 sie 2014, 16:12
    Też o tym myślałam, ale ogólnie przeglądam w zasadzie wszystkie [url=http://gotoweprojekty.org.pl/]projekty domów online[/url] i już na kilka na prawdę dobrych trafiłam. Mamy już działkę, także coś już za nami, ale ile jeszcze przed nami... nawet o tym nie chcę myśleć. Chciałabym się już urządzać język
    Cytuj
  • koonik 27 sie 2014, 9:43
    Budowa domu to dla mnie marzenie, ale na razie jestem na etapie zbierania funduszyuśmiech
    Cytuj
  • zuziagola 8 wrz 2014, 22:54
    Duże znaczenie ma odpowiedni dobór okien i drzwi. Ja po wymianie starych na te ze Stolpaw odczuwam różnicę. Mają duży wybór wysokiej jakości drzwi zewnętrznych. Warto zainwestować, by oszczędzać i mieć je na długie lata.
    Cytuj
  • szafranka 24 wrz 2014, 13:45
    To przede wszystkim domy posiadające niskie parametry ogrzewania CO i wody.
    Ku czemu służą pompy ciepła i kolektory słoneczne. Jeśli chodzi o dostępność ich na polskim rynku- to wybór jest ogromny.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum