Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Domy energooszczędne, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domy energooszczędne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • helenaa91 30 mar 2018, 23:27
    Początkowe koszty związane z takim domem są oczywiście wyższe, ale po jakimś czasie zwracają się z nawiązką. Wentylacja z rekuperacją powinna znacząco ograniczyć koszty eksploatacji takiego domu, zapewniając jednocześnie wysoki komfort. Rekuperatory WANAS są wyjątkowo sprawne w odzysku ciepła, powinny się nadać, zwłaszcza, że zużywają niewiele energii.
    Cytuj
  • klimczak 4 lip 2019, 14:48
    Myślę że, warto postawić na jakieś rozwiązania energooszczędne. Na początku koszty są duże, ale po czasie można sporo zaoszczędzić, ja wybrałem fotowoltaikę, od montazu byli PV Projekt
    Cytuj
  • KopaczJusta 7 gru 2020, 15:31
    Fajne rozwiązanie z panelami PV ale produkcji polskiej ma JBGPV. To właśnie producent krajowy takich rozwiązań.Nawet długo nie czekaliśmy na samą instalację, a jakoś produkt krajowy ma u nas większe zaufanie niż tradycyjny chińczyk uśmiech Obecnie instalacja działa całkiem dobrze, choc zimą to dużych zysków ze słońca nie ma. Poczekamy do lata i wtedy bedzie prawdziwa moc tego rozwiązania uśmiech
    Cytuj
  • mceglarz 31 mar 2023, 10:15
    Jak najbardziej warto zadbać o odpowiedniej jakości drzwi zewnętrzne. Ja mogę polecić KMT Supertherm 90. Skutecznie izolują od hałasu i zimna, mają dodatkowe uszczelki, są wypełnione dokładnie pianą. Samo skrzydło ma 90 mm grubości, to świadczy też o wysokim stopniu izolacji
    Cytuj
  • proda 22 gru 2023, 14:11
    Ja jestem tego zdania, że energia ze słońca to właściwe rozwiązanie. Postawiłem na panele fotowoltaiczne z dotacji. Od załatwienia dokumentów dofinansowania i montażu byli Green House Systems.
    Cytuj
  • nowa_kamila 27 lut 2024, 19:51
    Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi w zakresie technicznej obsługi inwestycji budowlanych, specjalistycznych badań i orzecznictwa w sprawach budowlanych a także technicznego i ekonomicznego doradztwa w budownictwie to polecam szczerze kontakt z https://novatio.net.pl/przeglady_okresowe.php
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum