Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • michal389 29 mar 2013, 16:47
    bartosz7389 napisał:
    mikolaj898 napisał:Generalnie jakość rolet zależy od marki oraz firmy, która je montuje. Jeśli dobrze wybierzemy, to mamy pewność, że będą one nie tylko doskonale wyglądać, ale i chronić nasze pomieszczenie przed słońcem, włamywaczami i utratą ciepła. Ja mam rolety z firmy Roletex i jestem z nich bardzo zadowolony. Początkowo sceptycznie podchodziłem do tego rozwiązania i do tej firmy (żona znalazła ją przypadkowo na necie), ale teraz wiem, że był to strzał w 10! Trochę przesunęli termin montażu i się wkurzyłem, ale dali za to dodatkową gwarancję.
    A jest na nie jakaś gwarancja?


    Z tego co wiem, to mają 5 letnią gwarancję, ale tylko jak dokonujesz regularnych przeglądów. Każdy przegląd to koszt 50zł.
    Cytuj
  • bartosz7389 27 kwi 2013, 23:13
    50zł to trochę dużo. A bez przeglądów się nie da?
    Cytuj
  • michal389 29 kwi 2013, 21:47
    bartosz7389 napisał:50zł to trochę dużo. A bez przeglądów się nie da?
    Dużo? A ile płacisz za przegląd auta? uśmiech Wbrew pozorom nie jest to dużo, bo przynajmniej wiesz, że wszystko jest ok i że roleta nie spadnie Ci na głowę uśmiech A poza tym jak coś się zepsuje to Ci naprawią to, albo wymienią na gwarancji - czyli za darmo uśmiech
    Cytuj
  • bartosz7389 12 maj 2013, 21:40
    Nie no w sumie to masz rację. 50 zł to nie jest aż tak dużo. Przynajmniej będę miał pewność, że wszystko jest ok. Tak w pierwszej chwili wydało mi się, że to trochę zdzierstwo, ale w sumie to przecież nikt do Ciebie do chaty nie będzie przyjeżdżał za darmo. A wiesz może jak to jest jak się nie robi tych przeglądów? Jest jakaś wtedy gwarancja? Pytam oczywiście tak czysto teoretycznie uśmiech
    Cytuj
  • goplaneczka 28 maj 2013, 11:14
    moim zdaniem nawet trzeba, ale tylko w te antywłamaniowe, szczególnie na parterze, warto jednak wiedzieć, że nie każde "antywłamaniowe" antywłamaniowymi naprawdę są: http://targiwnetrzarskie.pl/czy-rolety-zewnetrzne-stanowia-zabezpieczenie-przed-wlamaniem/
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 21:39     (ostatnio zmieniony przez autora 28 maj 2013, 21:41, w całości zmieniany 1 raz)
    To musi spełniać przede wszystkim walory estetyczne i bezpieczeństwa, bo od słońca to są wewnętrzne. uśmiech Oczywiście pełna automatyka!
    Cytuj
  • erykit 3 cze 2013, 10:34     (ostatnio zmieniony przez autora 3 cze 2013, 10:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem warto będzie zainwestować - ale tak jak wspominał poprzednik w rolety antywłamaniowe które będą pełniły funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Sam posiadam takie i sobie chwalę.
    Cytuj
  • fawor 5 cze 2013, 0:07
    Znam rodzinę, która zainstalowała sobie rolety antywłamaniowe podnoszone elektrycznie. Otóż, wybuch u nich pożar i dom stał się pułapką. Wysiadła elektryka i nie mogli ich podnieść żeby uciec. Wyszki w końcu przez okno dachowe z małymi dziećmi.
    Rolety zewnętrzne, owszem ale podciągane i opuszczane ręcznie.
    Cytuj
  • adrianmoskal 12 cze 2013, 14:16
    fawor napisał:Znam rodzinę, która zainstalowała sobie rolety antywłamaniowe podnoszone elektrycznie. Otóż, wybuch u nich pożar i dom stał się pułapką. Wysiadła elektryka i nie mogli ich podnieść żeby uciec. Wyszki w końcu przez okno dachowe z małymi dziećmi.
    Rolety zewnętrzne, owszem ale podciągane i opuszczane ręcznie.
    Też jestem tego zdania.
    Cytuj
  • felsja 13 cze 2013, 9:50
    Dokładnie. Jak siądzie elektryka to nie da się nic z tym zrobić i mamy wtedy problem.

    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: malowanie tapety