Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bartosz7389 18 cze 2013, 20:24
    Jak to? Pierwsze słyszę o tym? a to nie jest tak, że takie rolety mają napęd elektryczny i ręczny jednocześnie?
    Cytuj
  • maverick88 27 cze 2013, 11:55
    Warto wycenić sobie samemu daną nieruchomość. Przekonałam się o tym osobiście poprzez. Jest to świetny sposób, a zarazem łatwy i tani. Z przyjemnością mogę polecić, bo sprostał moim oczekiwaniom.
    Cytuj
  • pani_woda 17 lip 2013, 16:50
    według mnie mechaniczne systemy zabezpieczeń są na pewno bardziej skuteczne od tych elektronicznych, no i przede wszystkim są znacznie tańsze, według mnie rolety to bardzo dobre rozwiązanie, warto kupić te bardzo dobrej jakości, a montaż zlecić doświadczonej firmie
    Cytuj
  • 17 lip 2013, 16:53
    Im mniej zasłon tym widniej im więcej tym trudniej o nie dbać.

    uśmiech
    Cytuj
  • asasyn 30 lip 2013, 12:15
    Jak rolety są dobrze zamontowane to w sumie nic się nie powinno dziać. U mnie we wrocku, rolety montowała mała lokalna firma, bodaj ideal i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Żadnych problemów póki co nie miałem.
    Cytuj
  • bartosz7389 24 sie 2013, 23:44
    Dokładnie. Ja zawsze korzystam z usług tej samej firmy, bo mam do niej zaufanie. Dobrze zamontowane rolety to podstawa!
    Cytuj
  • Kasandra2013 14 wrz 2013, 9:31
    Rolety zewnętrzne mogą spowodować taki problem. Ja za to jestem za roletami wewnątrz naszego domu. Na rynku jest wiele firm oferujących wiele pięknych wzorów dla takich rolet.
    Dużo osób którzy, nie wybierają rolet ze względu na przeszkadzające zasłonki powinno pomyśleć, że parę firm znalazło ciekawy sposób żeby połączyć rolety i zasłonki tworząc piękna dekorację okienna. Komplet [url=http://]roleta z zasłonką[/url] może wyglądać nowocześnie i stylowo. Zdjęcia kompletów rolet i zasłonek na naszej stronie sklepu internetowego.
    Cytuj
  • artur_matejak 7 sty 2014, 9:56
    Wg mnie warto zainwestować w rolety zewnętrzne, w szczególności jeśli mieszka się w nieciekawej okolicy, a także lubi się spać w ciemnościach przymrużenie oka jak dla mnie można dla "przetestowania" zainstalować takie rolety na początku przy jednym oknie i przekonać się do nich
    Cytuj
  • mikolaj898 24 sty 2014, 1:39
    Pewnie, że warto bo mają wiele zalet. Najważniejsze jest to, że samym widokiem zniechęcają złodziei.
    Cytuj
  • 25 lut 2014, 10:40
    Dobre rozwiązanie, zależy też czego ktoś oczekuje od tego typu udogodnień.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: malowanie tapety