Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rolety zewnętrzne - warto w nie inwestować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lidio 19 lis 2021, 16:29
    Rolety zewnętrze to duża wygoda i komfort, ja każdemu polecam. Nie dość, że można zaoszczędzić dużo kasy na rachunkach to jeszcze w domu jest bezpieczniej, na przykład podczas wyjazdu to jest dodatkowa ochrona. Sprawdźcie sobie rolety nakładane albo adaptacyjne od Drutex, można. u nich dobrać kolor bez problemu bo mają szeroki wybór, rolety są solidne.
    Cytuj
  • zuziagola 22 lis 2021, 19:33
    Jak dla mnie rolety zewnętrze okazały się strzałem w dziesiątkę, lepszego rozwiązania w domu nie mam. Naprawdę nie doceniałam rolet zewnętrznych, ale mąż nalegał i miał racje bo sprawdzają się świetnie, do tego chronią od niechcianych dźwięków (mamy plac zabaw przed balkonem).
    Cytuj
  • milosz_w 23 lis 2021, 22:50
    lidio napisał:Rolety zewnętrze to duża wygoda i komfort, ja każdemu polecam. Nie dość, że można zaoszczędzić dużo kasy na rachunkach to jeszcze w domu jest bezpieczniej, na przykład podczas wyjazdu to jest dodatkowa ochrona. Sprawdźcie sobie rolety nakładane albo adaptacyjne od Drutex, można. u nich dobrać kolor bez problemu bo mają szeroki wybór, rolety są solidne.
    Mają wytrzymałe rolety, ale też okna, do tego w dość przystępnych cenach, także warto wziąć producenta pod uwagę, jeżeli macie w planach wieksze zakupy stolarki okiennej, drzwiowej albo rolet.
    Cytuj
  • iwona07 30 lis 2021, 12:53
    Stolarka okienna musi być dobrze chroniona, dlatego rolety zewnętrzne wydają się bardzo dobrym rozwiązaniem. Oczywiście decyzja nie może być pochopna, także warto sobie najpierw porównać oferty i sprawdzić co i jak. U mnie dobrze sprawdzają się na przykład aluminiowe.
    Cytuj
  • temo 29 mar 2024, 14:28
    Polecam http://www.book-poster.pl/moje-doswiadczenia-z-roletami-rzymskimi/ dobrze wykonane.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: malowanie tapety