Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Klimatyzacja manualna, półautomatyczna czy klimatronik?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klimatyzacja manualna, półautomatyczna czy klimatronik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Manolito 23 mar 2011, 11:40
    Masz zaparowane szyby, a sprawdzałeś filtry kabinowy (przeciwpyłkowy)?
    Jak masz stary i zapchany to właśnie to jest przyczyna tego parowania szyb. Skąd masz mieć w środku świeże powietrze skoro dopływ jest zatkany? język
    Cytuj
  • freshuser 23 mar 2011, 13:29
    Mam klimę dwustrefową i przyznam, że prawie wcale z tego nie korzystam. Dobre wtedy jak jeździsz z kimś kto ma inne upodobania dotyczące temperatury. Zdarzają się w sumie ciepłolubni i ci co wolą chłodek i jak się znajdą w jednym aucie to wtedy dwie strefy są OK.
    Cytuj
  • MemoNemo 23 mar 2011, 17:09
    A mnie klima wkurza, bo po kilku godzinnej jeździe mam suche spojówki. Nie wiem o co chodzi, ale często też mam przeziębienia.
    Cytuj
  • Domatorres 23 mar 2011, 19:53
    Może właśnie źle regulujesz temperatury i siłę nawiewu. Jak se nastawisz za przeproszeniem w pysk zimny nawiew to nie ma sie co dziwic ze masz ciagle katar i wysuszone oczy. Wszystkiego trzeba uzywac z umiarem. Kratki nawiewu na srodku ustaw sobie lekko w górę, żeby nie wiały w ciebie i będzie OK. Jeszcze kratki z boku skieruj na szyby boczne. Ważne, żeby nie wiało na ciebie bezpośrednio i zbyt mocno.
    Cytuj
  • Eli2010 23 mar 2011, 22:22
    Dokładnie, poczytaj książkę obsługi swojego auta. Zawsze tam są wskazówki jak korzystać z klimy i tam jest dokładnie opisane jak używać klimy, żeby było komfortowo. Ja używam od kilku lat zgodnie z tym co zaleca producent i nie mam problemów.
    Cytuj
  • Hunny8 23 mar 2011, 23:42
    Warto wspomnieć, że intensywne używanie klimy to większe spalanie. Część ludzi o tym zapomina i mrozi się na potęgę. Klima to średnio 0,5 do 2 litrów paliwa więcej na 100km. Oczywiście do 2 litrów więcej dojdzie jak klima będize pracowała na maksa.
    Cytuj
  • Mizantrop 24 mar 2011, 1:16
    Co tylko potwierdza to o czym pisał kolega wcześniej. Używać z umiarem, a bedzie komfortowo i bezpiecznie dla portfela. Jak sobie ktoś 40 stopniowy upał robi w aucie 18 stopni, to trudno się dziwić, że auto pali więcej.
    Cytuj
  • ALBERTCAR 11 kwi 2011, 16:37
    Bierz z klimatronikiem.
    Cytuj
  • fajqa 21 maj 2011, 23:38
    ALBERTCAR napisał:Bierz z klimatronikiem.
    oczywiście ze klimatronik. teraz wszyscy przy kupnie na to patrzą a i wygoda lepsza.
    Cytuj
  • wisnick 27 lut 2014, 14:03
    Sprawdź oferty cenowe i skontaktuj się z firmami od klimatyzacji. Ja tak robiłem i najlepiej doradzą Ci według mnie w firmie apeco.
    Mi wytłumaczyli wszystko a naprawdę nie było to łatwe.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum