Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Używany samochód rodzinny do 30 - 40 tysięcy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Używany samochód rodzinny do 30 - 40 tysięcy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • YOUNGBLOOD 15 mar 2011, 18:44
    Nie warto, bo to koreańczyk czyli tandente plastiki...
    Cytuj
  • Bandito 15 mar 2011, 22:20
    I 7 lat gwarancji! Nie daje się gwarancji na 7 lat na badziewie.
    Cytuj
  • Bancroft 15 mar 2011, 23:01
    To lepiej poczytaj dokładnie jak jest z tą gwarancją. Jest niby 7 lat, ale z tego co wiem, to im dalej tym zakres tej gwarancji się zmienia - gdzieś mam taką gwarancję. Większość producentów ma 2-letnią gwarancję czasem z możliwością przedłużenia o 2-3 lata za 1-3 tysięcy. Oczywiście nie mówię o gwarancji na perforację, bo to inna sprawa. Skoda/Audi/VW/Seat dają 12 lat na perforację, nie wiem jak inni.
    Cytuj
  • Filiposlaw 16 mar 2011, 0:19
    I tak jest zawsze... diesel vs benzyna, niemieckie vs francuski vs japońskie, itd. Zawsze kłótnie. Wracając do tematu, niech kolega lepiej umówi się na jazdy próbne. Najważniejsze jest to jak będziesz się czuł w nowym aucie i czy będzie ono spełniało Twoje wymagania.
    Cytuj
  • Apoliner 16 mar 2011, 6:35
    A czemu ta octavia tour to biedna wersja octavii? na czym polega ta bieda?
    Cytuj
  • Ervin 16 mar 2011, 7:25
    Nowa octavia tour to mniej więcej to:

    a nowa octavia to mniej więcej to:


    Ceny podstawowych wersji nowego toura wahają się między 40 a 50 tysięcy.
    A ceny normalnej octavii zaczynają się od prawie 60 tys. a kończą na ponad 120 tysięcy...
    Generalnie nowa octavia tour to octavia "dwójka" sprzed liftingu i z okrojonym wyposażeniem.
    Cytuj
  • Domatorres 16 mar 2011, 10:29
    Przegięcie, 120 tys. za Octavię...
    Cytuj
  • Ferdynand 16 mar 2011, 10:59
    Czy ja wiem... znasz jakieś inne auto, które w tej cenie da Ci 200KM, automatyczną dwusprzęgłową skrzynię biegów, skórę, dwustrefowy klimatronik, i 600 litrów bagażnika?
    Cytuj
  • Kandydat 16 mar 2011, 13:56
    Ej ej... koniec off topic! Kolega pytał pierwotnie o auto za 40 tysięcy, a nie 3 raz tyle!
    Podłączę się do dyskusji i zaproponuję inne auto, dosyć nietuzinkowe.

    Z zewnątrz nie wygląda, ale civic jest bardzo pojemny (450 litrów bagażnik) i wnętrze jest bardzo obszerne dzięki zastosowaniu kilku tricków (np. bak paliwa pod siedzeniem pasażera z przodu). auto jest bardzo nowoczesne, nie psuje się a silnik jest bardzo dynamiczny i oszczędny. Ja mam wersję 1.8 ivtec, która ma 140KM. Przyspiesza super, spala też nieźle - w mieście koło 8,5 litra. Za 40 tysięcy kupisz bardzo fajną wersję. Civikom za bardzo się nie przekręca liczników, bo to najczęściej benzynowe auta więc przebiegów nie robią takich duzych. Poza tym nie są tak popularne, więc ich tak nie kradną - to ważne!
    Cytuj
  • kaziu 16 mar 2011, 14:49
    A ja mimo tego że kradną polecam paska b6 czyli tego:

    Niestety na początku produkcji silniki 2.0 TDI (140KM) były awaryjne (o czym było głośno), ale potem już coraz lepiej. Ja sam mam B6, ale 1.9 TDI (105KM) i jestem bardzo zadowolony, bo wbrew temu czego oczekiwałem auto jest dynamiczne. Wiadomo, ze nie rakieta, ale bardzo ładnie jeździ a spala jeszcze ładniej. no i 1.9 TDI znany jest ze swojej niezawodności. Gdybym teraz miał kupować to wziąłbym wersję 2.0 TDI 170KM - za trochę ponad 40 tys. można kupić lub 1.8 TSI 160KM, ale to nowszy silnik więc jeszcze dość drogie są używane, chyba ponad 50tys.
    I polecam kombi, o wiele fajniej się ładuje, krawędź bagażnika niżej i nie trzeba się siłować.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum