Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Używany samochód rodzinny do 30 - 40 tysięcy, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Używany samochód rodzinny do 30 - 40 tysięcy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nouv88 16 mar 2011, 17:59
    Eee tam, ja mam kombi i jeszcze ani razu nie załadowałem bagażnika ponad krawędź szyby, czyli bez sensu. Kombi o tyle fajne, że widoczność do tyłu lepsza, bo szyba pod innych kątem.
    Cytuj
  • Pan_Kracy 16 mar 2011, 18:22
    A może mondeo mk3?

    Auta z pierwszych lat produkcji kupisz za trochę ponad 20 tys., a te ostatnie i wypasione za trochę ponad 30tys. To akurat bardzo udany model forda, co przyznają nawet przeciwnicy tej marki. No i auto naprawdę duże. Serwis u nas tani, bo duzo tego jeździ, dużo zamienników, auta nie psują się za bardzo i jak na swoją wielkość i wagę nie palą zbyt wiele. Z tego co pamiętam, to trzeba wracać uwagę, żeby nie tankować byle jakiego paliwa do diesli w mondeo (TDCI), bo na złej jakości paliwie cyrki z wryskiwaczami się dzieją.
    Cytuj
  • pimpek 16 mar 2011, 19:08
    Ja bym się pakował z taką lub trochę większą kwotą w nowe. Do wymienionych wyżej dodam jeszcze fabię kombi za niecałe 4 dychy. A z używek wziąłbym pod uwagę jeszcze astrę kombi. Tanie w zakupie i eksploatacji auto. Strasznie duzo tego u nas jeździ, więc części i serwis też tanie.
    Cytuj
  • rex90 16 mar 2011, 20:03
    A bejca? uśmiech Ładną trójkę można wyrwać za 40 tysięcy. 320d touring, dobre osiągi, super jakość i komfort!
    Cytuj
  • jalowy 16 mar 2011, 21:09
    Jak dla mnie BMW to genialna marka aut.
    Cytuj
  • 19 sty 2012, 14:07
    Witam .
    A może warto pomyśleć o 2- 3 letnim autku z zachodu. Jest możliwość kupowania aut po leasingu z zachodu. Ceny bardzo interesujące a autka naprawdę jeżeli chodzi o stan techniczny to można powiedzieć że idealne , porównując z zautami kupowanymi na rynku krajowym które nie jedno krotnie nie nadają się do jazdy tylko do remontu.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
    Cytuj
  • notFound 30 sty 2013, 13:21
    Myślę, że lepiej kupić nowe auto z salonu niż używane, zwłaszcza jeśli ma to być samochód rodzinny. Raz wyłożyć więcej pieniędzy niż do używanego auta co jakiś czas dokupywać koleje części. Tracić czas, energię i kolejne pieniądze. Na początku każdego roku są przecież w salonach promocje samochodowe, auto można kupić na kredyt lub wziąć w leasing.
    Cytuj
  • rigondo 31 sty 2013, 14:15
    Chyba obecnie triumf święci Wolfswagen passat. Samochód szybki, bardzo pojemny i przede wszystkim bezpieczny. Ja bym wybrał taki samochód.



    Cytuj
  • pawelkot 24 lut 2013, 14:06
    Ja proponuję Volvo V70. Jazda jest komfortowa, jednaj jest to drogi samochód w eksploatacji.





    Cytuj
  • Vicen 26 lut 2013, 11:51
    Passat to na pewno byłoby dobre rozwiązanie. Warto jednak go ubezpieczyć, bo wiadomo że w Polsce VW cieszy się dużą popularnością wśród złodziei... Sprawdź sobie tutaj ogłoszenia motoryzacyjne
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum