Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka - Jaką wybrać ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka - Jaką wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gacek22 30 lip 2010, 16:39
    [url=http://www.youtube.com/watch?v=OI8XiH_8UMc&feature=related]Pralki są bezawaryjne do czasu...[/url]
    Cytuj
  • ksana 30 lip 2010, 19:08
    gacek22 napisał:[url=http://www.youtube.com/watch?v=OI8XiH_8UMc&feature=related]Pralki są bezawaryjne do czasu...[/url]
    Dobrze, że chłopcy nie zrobili takiego eksperymentu w domu uśmiech
    Cytuj
  • tumika 30 lip 2010, 22:36
    Ja mam w domu pralkę Whirlpoola. Jest ona bardzo prosta w obsłudze, co dla mnie było głównym czynnikiem decydującym o wyborze. Jak do tej pory działa bez zarzutu. Polecam !
    Cytuj
  • waclaf 31 lip 2010, 6:26
    Ważnym czynnikiem przy zakupie pralki jest energooszczędność. Najlepiej kupić praleczkę klasy A+. Ponadto warto pomyśleć o wielkości wsadu. Ja posiadam pralkę ze wsadem 7kg, ale tylko dlatego, bo mieszkam z żoną i dwójką dzieci. Jeżeli nie masz jeszcze dzieci na głowi, to może pomyśl o zakupie mniejszego modelu.
    Cytuj
  • tumika 31 lip 2010, 7:33
    Przed dokonaniem zakupu sprawdź jak długi jest okres gwarancyjny. Nawet jeśli kupisz model z górnej półki, to przecież zawsze coś może się zepsuć skrzywienie
    Cytuj
  • zsp 15 paź 2010, 8:59
    Bosch robi chyba najlepsze pralki, choć część powstaje w Niemczech, a część w Turcji i tu po latach może wyjść jakaś różnica jakości.
    Cytuj
  • Mieszkaniec 15 paź 2010, 11:38
    Jak bym proponował firmę Ariston (górna półka Indesit). Dają aż 5 lat gwarancji. W przypadku tańszych modeli można dokupić tylko roczną gwarancję ubezpieczyciela.
    Cytuj
  • Remontowany 15 paź 2010, 13:02
    Cena przy zakupie pralki nie jest aż tak ważna, bo nie kupujemy jej co miesiąc.
    Njawązniejsza to klasa efektywności energetycznej i prania.
    Później długość gwarancji i dostępność serwisu, a na końcu cena.

    Mnie podobają się ostatnie modele Samsunga, jakieś takie futurystyczne.
    Cytuj
  • samuraj 15 mar 2012, 12:41
    no tak okres gwarancji jest dość ważny, no i też dość istotne jest to, jakiej firmy sprzęt się wybiera. Ja cenię sobie bardzo boscha, co prawda nie należy on do najtańszych, ale jak się zna miejsca, jak avans.pl można często trafić na jakieś fajne promocje, można mieć dobry sprzęt w dość niskich cenach,
    Cytuj
  • sasobie 7 gru 2012, 10:52
    Ja mam w domu zwierzaki więc kupiłam pralkę z funkcją PUPIL, sprawdza się świetnie pomimo wielu innych funkcji i klasy energetycznej A-10% była w bardzo atrakcyjnej cenie
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: PS3 czy Xbox360