Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka - Jaką wybrać ?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka - Jaką wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 7 sty 2014, 14:05
    A ja mam beko już ponad rok, też kupiona za niecałe 800 zł, i jeszcze ani razu, odpukać, się nie zepsuła uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 13 lut 2014, 20:00
    teraz namówiłam brata też na zakup pralki lg, mam nadzieję, że będzie zadowolony bo pralka dopiero co zamówiona i może jutro przyjedzie, wybrał z tych wąskich, wiem, że klasę energooszczędności ma A+++!
    Cytuj
  • ElaW 18 lut 2014, 9:38
    zataraa2 napisał:teraz namówiłam brata też na zakup pralki lg, mam nadzieję, że będzie zadowolony bo pralka dopiero co zamówiona i może jutro przyjedzie, wybrał z tych wąskich, wiem, że klasę energooszczędności ma A+++!
    14 lutego LG wraz z siecią Media Expert ruszyli z ofertą dla urządzających dom lub mieszkanie. Przy zakupie pralki od LG dostajemy kupon rabatowy, na lodówkę LG kombi taniej o 200 zł. Promocja potrwa cały miesiąc. uśmiech
    A pralki od lg są faktycznie pionierami na rynku, mają wysokie klasy energetyczne, dobre silniki, chodzą cicho, piorą bardzo dobrze.
    Cytuj
  • zataraa2 26 lut 2014, 22:22
    widziałam tę promocję, brat się zastanawia nad tą lodówką przymrużenie oka, ładne mają. Kiedyś LG to się chyba tylko ze sprzętem rtv kojarzyło ale teraz coraz prężniej robią w agd, widziałam, że mają bardzo dobre oceny silników, w pralkach dają długie gwarancje na nie
    Cytuj
  • goplaneczka 28 lut 2014, 20:46
    tu jest bardzo fajny poradnik: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/ - ja wygrałam pralkę samsunga, jestem zadowolona, teraz poluję na jakąś suszarkę do prania
    Cytuj
  • zataraa2 19 mar 2014, 21:20
    ja korzystałam z informacji ze strony niezawodnepralki.pl, zdecydowałam się na pralkę i jestem jak na razie z niej bardzo zadowolona a mocno ją eksploatuję
    Cytuj
  • ElaW 3 kwi 2014, 22:13
    zataraa2 napisał:ja korzystałam z informacji ze strony niezawodnepralki.pl, zdecydowałam się na pralkę i jestem jak na razie z niej bardzo zadowolona a mocno ją eksploatuję
    A jaki masz model? Strona fakt zawiera wiele przydatnych, praktycznych i pomocnych w wyborze pralki informacji. Dobrze, że są takie strony uśmiech. LG wygląda od technicznej strony świetnie!
    Cytuj
  • Meggi85 6 kwi 2014, 10:39
    Ja postawiłam na Elektroluxa i nie żałuje. Dla mnie najlepsza pralka jaką mogłam wybrać. Mam czujnik wagi, który mówi ile mogę jeszcze dołożyć prania, więc nie mam już problemu z przeładowaniem pralki. Jest delikatna dla wszystkich tkanin, nawet dla dziecka sweterków. I to w czym ja jestem zakochana na funkcje pary, gdzie skończyły mi się problemu z prasowaniem zasłon, garsonek czy jeansów. Nie zamieniłabym jej na żadną inna.
    Cytuj
  • zataraa2 8 kwi 2014, 13:01
    mam model LG F10B8ND, sprawdza się super. Energooszczędna - ma klasę A+++, pojemna, cicha, nie wibruje zbytnio podczas prania więc i wieczorem można coś uprać i dziecko się nie obudzi
    Cytuj
  • ElaW 8 kwi 2014, 21:12
    zataraa2 napisał:mam model LG F10B8ND, sprawdza się super. Energooszczędna - ma klasę A+++, pojemna, cicha, nie wibruje zbytnio podczas prania więc i wieczorem można coś uprać i dziecko się nie obudzi
    To prawda, lg ma bardzo ciche pralki, moja wcześniejsza dawała nam w kość, nawet telewizji nie szło oglądać, a teraz? Mogę nastawić pranie nawet jak idziemy spać i rano powiesić, a pralka dziąła tak cicho, że w ogóle jej nie słychać.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: PS3 czy Xbox360