Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka - Jaką wybrać ?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka - Jaką wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 16 kwi 2014, 21:05
    ja często wieczorem nastawiam pranie i nie martwię się czy dziecko się obudzi, sprzęt jest naprawdę super jakości. Na pewno chciałabym w przyszłości kupić sobie też suszarkę tej marki, a niedługo też zmywarkę
    Cytuj
  • szarlottka 26 kwi 2014, 10:06
    A jakiej firmy masz pralkę? My chcemy kupić taką Pralka BOSCH WAK 24240 PL i zastanawiam się czy nie będzie hałasowała. Dzieci co prawda śpią na piętrze ale są nauczone spania w ciszy i budzi je najmniejszy hałasskrzywienie
    Cytuj
  • Meggi85 28 kwi 2014, 10:23
    Teraz klasa A+++ to już nie jest jakiś mega wyczyn. Mam elektroluxa jak pisałam. Moja prawlka to model EWF1408WDL i to klasa A+++-20%. Jest tak samo cicha i wydajna. A rzeczy synka nigdy się nie niszczą, a materiały do ubrań dla dzieci są coraz delikatniejsze.
    Cytuj
  • zataraa2 29 kwi 2014, 14:28
    Szalotko - mam pralkę marki LG, też mam małe dziecko i jego pokój jest niedaleko łazienki więc zależało mi żeby była cicha i moja taka jest, wieczorami też często piorę a Mały się nie budzi.
    Cytuj
  • Hasalka 14 maj 2014, 15:47
    znalazłam taki oto przewodnik dla laikow: [url=http://...]link http://www.skapiec.pl/poradniki/pralki.htm[/url]l przymrużenie oka)
    Cytuj
  • Meggi85 19 maj 2014, 10:36     (ostatnio zmieniony przez autora 19 maj 2014, 10:38, w całości zmieniany 3 razy)
    Nie wiem jak inne firmy, ale zauważylam, że Elektrolux wychodzi coraz bardziej na przeciw potrzebom i tworzą to co ludziom sie przydaje. Ja jestem po wrażeniem ich suszarek. Bo pranie to jedno, ale zadbanie o wysuszenie bez tych wszystkich wieszaków, suszarek i innych linek to dla mnie przyszłość.
    Cytuj
  • jarek7 23 maj 2014, 18:57
    nie tylko Electrolux wychodzi na przeciw potrzebom, każdy szanujący się producent który chce sprzedać swój sprzęt musi myśleć o potrzebach klientów, a suszarka świetna sprawa rzeczywiście choć jak korzystałem akurat z suszarki innej marki
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2014, 8:40
    Teraz ludzie mają bardzo dużo wymagań, dlatego najlepsze sprzęty i producenci tak starają się wyjść temu na przeciw. Ale myślę, ze to dobrze. Ułatwiaja mnie w rolu kury domowej działanie. No ja akurat nie wiem jak inne marki, bo mam Elektoluxa, ale wiem że warto postawić na jakość jednak.
    Cytuj
  • Petrova 30 cze 2014, 20:54
    Niedługo będę zmieniała moją starą pralkę i zaciekawiłaś mnie tym Elektroluxem. Masz jakieś konkretne modele na myśli może to podejrzalabym sobie na necie ?
    Cytuj
  • Ecia 11 lip 2014, 9:10
    My akurat też jesteś my na etapie szukania pralki, i prawie się zdecydowaliśmy na ELECTROLUX EWF 1276GDW


    Podobno jest bardzo cicha co dla mnie to duży plus... a dwa, interesuje mnie program prania parowego
    No i cena też calkiem, całkiem
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: PS3 czy Xbox360