Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka - Jaką wybrać ?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka - Jaką wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tamarka 14 mar 2013, 13:40
    Ja zwróciłabym uwagę na nowe pralki Compactowe firmy Whirlpool- mają technologię 6-ty zmysł oraz praktyczne programy jak na przykład Super Szybki, w którym można odświeżyć krótko noszone ubrania, oraz program Kolorowe 15° gdzie temperatura jest ustawiana na minimalnym poziomie, dzięki czemu detergent bardzo dobrze się rozpuszcza a kolory pozostają w idealnym stanie.
    Cytuj
  • 19 mar 2013, 12:33
    Zgadzam się z przedmówcą. Pralki Whirlpool są świetne! Ostatnio stałam się szczęśliwą posiadaczką modelu AWO/D43141. Pralka wykorzystuje technologię 6 zmysłu i posiada certyfikat woolmark (może prać ubrania przeznaczone do prania recznego - początkowo się obawiałam, ale rzeczywiście ubraniom nic się nie dzieje!). Poza tym podoba mi się w nie to, że ma program antybakteryjny i funkcję mniej zgniecień (duuużo mniej prasowania). Pralka kosztowała niecaly 1000zł. Polecam uśmiech
    Cytuj
  • darunia_34 22 mar 2013, 19:57
    Jest także opcja Cycle End, dzięki której mogę ustawić czas, w którym moje pranie się skończy. Bardzo praktyczna opcja:-)
    Cytuj
  • floteka 25 mar 2013, 11:52
    darunia_34 napisał:Jest także opcja Cycle End, dzięki której mogę ustawić czas, w którym moje pranie się skończy. Bardzo praktyczna opcja:-)
    No to fakt. Niejednokrotnie człowiek zapomina zastopować pralki język

    Cytuj
  • darunia_34 26 mar 2013, 21:38
    Owszem:-) Ale jest to także przydatne przy dwutaryfowym liczniku, bo możesz sobie zaprogramować, że się pranie skończy o 2 nad ranem i pralka się włącza w odpowiednim czasie w nocy, i już większe oszczędności przymrużenie oka
    Cytuj
  • pani_woda 15 paź 2013, 16:04
    eco bubble wielki uśmiech według mnie są najlepsze, ale jak ktoś nadal ma wątpliwości to odsyłam do tego artykułu http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/
    Cytuj
  • funim 31 paź 2013, 13:08
    Ja mam pralkę Mastercooka uśmiech
    Cytuj
  • Zekonek 19 gru 2013, 10:21
    veronka napisał:Moim zdaniem najważniejsze w pralce jest to, żeby prała i nie psuła się zbyt często wielki uśmiech
    W sumie zgodziłbym się uśmiech Ale i tutaj trzeba dobrze trafić. No i żeby nie była za głośna. Pytanie, czy za mniejszą kwotę można coś takiego znaleźć.
    Cytuj
  • zataraa2 20 gru 2013, 21:56
    pisałam już w innym wątku o pralkach więc nie chcę się powtarzać, sama mam pralkę LG i z tego co mówią o niej pracownicy serwisów jej najgorszą wadą jest to że nei chce się psuć wielki uśmiech, sam silnik ma 10 lat gwarancji to o czymś świadczy
    Cytuj
  • tomber 6 sty 2014, 14:53
    my mamy amice taką navigator, kosztowala 780zl a działa super bez zarzutu
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: PS3 czy Xbox360