Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Kiedy rezerwować lokal na komunię?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy rezerwować lokal na komunię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • planistka 12 wrz 2010, 20:45
    Jak ktoś ma pieniądze to polecam zrobić przyjęcie komunijne w hotelu. Byłam z zeszłym roku na takim przyjęciu i naprawdę mi się podobało. Do tego obok restauracji była sala dla dzieci z placem zabaw, basenem z plastikowymi kulkami itp. Super rozwiązanie!
    Cytuj
  • iwona_sz 12 wrz 2010, 21:42
    planistka napisał:Jak ktoś ma pieniądze to polecam zrobić przyjęcie komunijne w hotelu. Byłam z zeszłym roku na takim przyjęciu i naprawdę mi się podobało. Do tego obok restauracji była sala dla dzieci z placem zabaw, basenem z plastikowymi kulkami itp. Super rozwiązanie!
    Jak dla mnie to przesada, ale już o tym pisałam...
    Cytuj
  • klaudyna1 12 wrz 2010, 22:27
    planistka napisał:Jak ktoś ma pieniądze to polecam zrobić przyjęcie komunijne w hotelu. Byłam z zeszłym roku na takim przyjęciu i naprawdę mi się podobało. Do tego obok restauracji była sala dla dzieci z placem zabaw, basenem z plastikowymi kulkami itp. Super rozwiązanie!
    A możesz podać coś więcej na ten temat? Co to za hotel i czy orientujesz się jakiego rzędu to były koszty?
    Cytuj
  • planistka 13 wrz 2010, 1:46
    klaudyna1 to było w hotelu Mariot, ceny niestety nie znam, myślę, że spokojnie możesz napisać maila i zapytać jak to wygląda.
    Cytuj
  • klaudyna1 13 wrz 2010, 8:17
    planistka napisał:klaudyna1 to było w hotelu Mariot, ceny niestety nie znam, myślę, że spokojnie możesz napisać maila i zapytać jak to wygląda.
    heh, Mariot to raczej nie wchodzi w grę, myślę, że nie muszę nawet o ceny pytać przymrużenie oka
    Cytuj
  • planistka 13 wrz 2010, 8:38
    No tak, rozumiem, ale możesz też poszukać w innych hotelach, na pewno mają ciekawą ofertę komunijną.
    Cytuj
  • fitmamma 13 wrz 2010, 9:05
    A u nas lokale są już zarezerwowane na dwa lata do przodu! Jak ktoś się szybko nie zdecyduje to nie ma szans i musi robić w domu...
    Cytuj
  • agent007 17 wrz 2010, 13:32
    Zrób komunię w domu, z rodziną, jak pierwej bywało, a nie rób cyrku z tego, co dla niektórych święte...
    Cytuj
  • smietana12 17 wrz 2010, 16:55
    agent007 napisał:Zrób komunię w domu, z rodziną, jak pierwej bywało, a nie rób cyrku z tego, co dla niektórych święte...
    ]

    Chyba nie znasz realiów za bardzo, pisząc takie rzeczy... Trudno ugościć całą rodzinę, jak się mieszka w niespełna 40 m2. A wydarzenie jest na tyle ważne, że warto zaprosić wszystkich bliskich, dlatego lokal jest niezbędny.
    Cytuj
  • nina6 20 wrz 2010, 17:37
    Moje dziecko też idzie do komunii w 2011 r. a salę rezerwowałam wstępnie już w ubiegłym roku i pragnę dodać,że większość lokali już była zajęta.Więc myślę,że czas już najwyższy uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum