Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na komunię, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na komunię

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 18 maj 2012, 14:32
    Wszystko zależy od zasobności portfela. Byłam na komunii w zeszły weekend. Wśród prezentów dla komunisty znalazł się: odtwarzacz mp4, rower, mini wieża, złoty medalion, kamera z projektorem, kilka dość wypchanych kopert i jakieś drobiazgi. Sam zainteresowany najbardziej ucieszył się z konsoli do gier. Świat stanął na głowie. A gdzie czasy gdzie najważniejszy był sakrament, a prezenty typu: Biblia, pierścionek czy zegarek tylko dodatkiem?
    Cytuj
  • fas24 24 maj 2012, 13:43
    Landrynka, my idziemy na komunię w weekend. Długo zastanawialiśmy się nad odpowiednim prezentem. Przejrzałam mnóstwo internetowych wątków i faktycznie wśród prezentów królują: kamery cyfrowe Sony, aparaty, konsole do gier, mp3 i skutery. Szaleństwo.
    Cytuj
  • polaa999 29 sie 2012, 19:37
    Na komunie najlepszym prezentem będzie kasa i można dokupić, co będzie pamiątką na całe życie. Moja córcia dostała Srebrny obrazek -
    Nasz Papież Jan Paweł II - błogosławiący. Tu można go kupić
    Cytuj
  • bohemiak 7 wrz 2012, 14:20
    rower lub laptop będzie chyba odpowiednim prezentem na komunię
    Cytuj
  • ada_38 9 wrz 2012, 18:03
    Ja mam do komunii jeszcze dziewięć miesięcy a już się zastanawiam co kupić, czy dać pieniądze jeśli tak to ile? Rozmawiałem ze swoim chrześniakiem mówi że chciałby komputer, kamerę, albo fajny aparat fotograficzny. zastanawiam się na razie, albo nad kamerą Sony albo nad jakimś komputerem?
    Cytuj
  • Zlinowe 21 wrz 2012, 16:42
    A ja dla odmiany polecam coś klasycznego - stylowy zegarek lub dobry rower. Dzieciaki będą jeszcze miały czas w życiu, żeby zamulać przed elektronicznymi gadżetami...
    Cytuj
  • karolwu 24 wrz 2012, 13:39
    Ja też nie jestem za tym żeby zarzucać dzieci elektronicznymi gadżetami, ale najczęściej dzieci i rower i zegarek mają i co wtedy. Ja słyszałem od znajomego, że jego chrześniak chciałby laptop, parametry nawet mu podał...Nie wiem ile w tym działania dziecka a ile rodziców.
    Cytuj
  • skaraf 1 paź 2012, 13:29
    Daj pieniądze i po problemie uśmiech

    Cytuj
  • di_abeu0 6 lis 2012, 8:28
    landrynka napisał:Świat stanął na głowie. A gdzie czasy gdzie najważniejszy był sakrament, a prezenty typu: Biblia, pierścionek czy zegarek tylko dodatkiem?
    W sumie chyba nie chodzi o czasy tylko o ludzi, którzy (często manipulowani reklamami i naciskani przez własną potrzebę pokazania się i presję otoczenia) zamieniają ten sakrament w festiwal zakupów. Ale są też tacy, którzy starają się przekazać dzieciom przede wszystkim treść tego wydarzenia. przymrużenie oka

    Cytuj
  • Krajok 6 lis 2012, 9:46
    Ostatnio będąc na komunii siostrzeńca zauważyłem, że najwięcej radości przynoszą teraz konsole do gier. Xbox 360, lub Nintendo Wii powiniennes dorwac w cenie ponizej 1000
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum