Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na komunię

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na komunię

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KrysiaMielcarz 11 kwi 2011, 12:24
    Dział może wydać się dziwny, ale zbliża się komunia i nie wiem co jako ciocia mam kupić siostrzeńcowi na komunię. To ma być jakiś elektroniczny przedmiot powiedzmy poniżej 1000 zł, coś praktycznego lub coś co zostanie na dłużej. Nie chcę wyjść na wyrodną ciotkę, która kupuje byle co.
    Cytuj
  • DjBram 11 kwi 2011, 14:54
    Co młodzieniec ma? W zasadzie I komunia to święto a spektakl prezentów, ale od lat kto da więcej ten lepszy. Teraz dzieciaki mają wszystko, komórki i pozostałe bajery. Trudno coś będzie wybrać.
    Cytuj
  • Basia26 11 kwi 2011, 17:38
    Kup mu rower z ochraniaczami niż kolejną zabawkę do nie wiadomo czego. Rower posłuży jakiś czas, bo teraz są regulowane. Koniecznie do tego kask, ochraniacze na łokcie i kolana. Razem na pewno wyjdzie poniżej 1tys. łz
    Cytuj
  • HDMI 11 kwi 2011, 18:02
    Młody pewnie nie wykorzysta, ale stawiałbym na aparat foto lub jeszcze lepiej kamerę video. Kiedyś szpanem to był zegarek, ale dzisiaj to nic nadzwyczajnego.
    Mówię najlapiej kamerę o i przy okazji można nagrać samą uroczystość. Za ok 700 zł można kupić już całkiem niezłe domowy kamerki.
    Np za tą cenę masz np. Kamera SANYO VPC-GH3
    Możliwość fotografowania przy rozdzielczości 10 Mpix Funkcja dual shot Nagrywanie wideo w formacie MPEG-4-AVC/H.264 Korekcja efektu czerwonych oczu na zdjęciach Redukcja szumu wiatru Samowyzwalacz 2/10 sek.
    Cytuj
  • Harrpon 11 kwi 2011, 18:24
    Szczerze?

    W ostatnich latach jest moda na prześciganie się w prezenty komunijne, jakaś paranoja. Doszło już do komputerów, laptopów. Za niedługo będą auta elektryczne itd. Kiedyś wystarczyło dać parę groszy, kupić jakiieś kolczyki czy łańcuszek z krzyżykiem. Ale gdzie tam teraz to za mały wypas.
    Zrób jakiś album i daj na pamiątkę, dłużej przetrwa od kamery czy aparatu.
    Cytuj
  • K_minok 11 kwi 2011, 20:27
    A dla czego od razu sprzęt elektroniczny? jak ciocia taka dobra to niech np. dorzuci do jakiejś kolonii językowej czy kursu językowego. Na długo to nie starczy, ale zawsze coś tam zostanie w pamięci.
    Trzeba inwestować w wiedzę. O na myśl mi przyszła jeszcze jakaś encyklopedia.
    Cytuj
  • Greed 11 kwi 2011, 23:08
    Może lepiej porozmawiać najpierw z rodzicami? Oni mogą planować coś większego, a taki tysiak będzie jak znalazł. Z jednej strony to dużo a z drugiej tak nie za bardzo. Na komputer za mało a na komórkę za dużo.
    Pieniądze są jednak najlepszym drogą obdarowania, bo unika się marnotrastwa. Kupisz kamerę. ok. A co jak to będzie np. 3 kamera?
    Cytuj
  • Pifko4YOU 12 kwi 2011, 0:09
    Może jakiegoś browara????

    A tak na serio. Ta cała I komunia to istny cyrk na kółkach. Nie popieram obdarowywania się prezentami, bo to niczemu nie służy. Taka komunia ma być przeżyciem duchowym, ale rodzice wychodzą z innego założenia. Co taki dzieciak będzie oczekiwać na 18 urodziny? Moto czy samochód.

    To zależy kogo na co stać. 1 tysiąc to jednak dużo jak na prezent nawet komunijny. To wszystko jest pod publiczkę. Rodzina daje to ja też. Z gołymi rękami oczywiście nie należy się stawić, ale prezent powinien być skromny i zapadać w pamięć.
    Cytuj
  • KrysiaMielcarz 12 kwi 2011, 0:48
    No właśnie łatwo mówić, tylko nie mam pojęcia co takiemu dziecku może zapaść w pamięć. Pomysł z rowerem wydaje się być sensowny, tylko on chyba nie umie jeździć, ale tego na pewno nie wiem.
    Cytuj
  • Mom07 12 kwi 2011, 8:36
    Najdroższy, 24-calowy rower dla dziewięciolatka jaki widziałam to przyrząd firmy Merida. Kosztuje równy 1000 złotych. Na lato będzie idealny. Elektronikę barowałabym sobie, choć chłopcy to najbardziej lubią. W tej cenie to jakaś przenośna konsola do gier ale na tym się nie znam. Nawet nie orientuję co teraz jest.Kiedyś był Game boy, a teraz?
    Pomyśl o rowerze, albo o rolkach. To drugie może być nawet lepsze, bo nie zajmuje aż tyle miejsca.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum