Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki program do obróbki zdjęć ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki program do obróbki zdjęć ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • proteinka 13 sie 2010, 10:06
    Witam wszystkich. Czy ktoś może mi polecić dobry program do obróbki zdjęć cyfrowych ? Najlepiej jeśli będzie to darmowy program wielki uśmiech
    Cytuj
  • decybel 13 sie 2010, 14:07
    Najlepszym programem do obróbki zdjęć jest PhotoShop ! Problem w tym, że nie jest to darmowy program. Jeśli nie masz doświadczenia w obróbce obrazu, to może się on okazać zbyt skomplikowany przebiegły
    Cytuj
  • gacek22 13 sie 2010, 17:34
    Ja polecam program o nazwie Paint wielki uśmiech Jest on prosty w obsłudze. Powiem więcej, nie ma programu prostszego w obsłudze wielki uśmiech
    Cytuj
  • filonka 13 sie 2010, 20:11
    Ja proponuję darmowy programik zrobiony przez Google. Nazywa się Picasa. Jestem z niego bardzo zadowolona !
    Cytuj
  • farko 13 sie 2010, 21:26
    Jeśli szukasz darmowego, a jednocześnie rozbudowanego programu do obróbki zdjęć, to proponuję wybór GIMP`a !!!
    Cytuj
  • marcyz 14 sie 2010, 0:05
    Photoshop to zdecydowanie najlepszy i jednocześnie najtrudniejszy w obsłudze program do obróbki zdjęć. Jeśli szukasz czegoś prostszego i darmowego, to polecam programik o nazwie Gimp.
    Cytuj
  • artone 14 sie 2010, 6:12
    Może zainstaluj sobie sobie darmową, próbną wersję photoshopa i zobacz, czy program ci się spodoba. Ze stronki adobe możesz ściągnąć sobie w pełni działającą wersję, która posiada wszystkie funkcje programu !
    Cytuj
  • gagunia 14 sie 2010, 8:57
    Od kilku miesięcy używam Photoscape. Muszę przyznać, że programik ten bardzo przypał mi do gustu ! Daje on użytkownikowi całkiem sporo ciekawych możliwości. Wcześniej miałam zainstalowaną darmową wersję photoshopa, ale był on jak dla mnie zbyt skomplikowany wielki uśmiech Czy wspomniałam, że Photoscape jest programem darmowym ?
    Cytuj
  • gargol 14 sie 2010, 12:13
    Jeśli szukasz czegoś darmowego i łatwego w obsłudze to polecam Photo Editor.
    Cytuj
  • proteinka 14 sie 2010, 14:44
    Ostatnio mam całkiem sporo wolnego czasu, wiec chyba pomyślę o jakimś bardziej skomplikowanym programie wielki uśmiech Czy gimp, albo photoshop są programami wyłącznie anglojęzycznymi ?
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum