Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki program do obróbki zdjęć ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki program do obróbki zdjęć ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • decybel 14 sie 2010, 15:33
    Photoszopa dostaniesz w polskiej wersji językowej ! Jeśli chodzi o gimpa to nie mam pojęcia skrzywienie
    Cytuj
  • farko 14 sie 2010, 16:24
    Gimp też jest w polskiej wersji językowej. Ponadto jest całkowicie darmowy !
    Cytuj
  • agent007 20 paź 2010, 17:18
    Jak dla mnie Gimp jest w zupełności wystarczający. Korzystam z niego, choć mam tez Photoshopa. Jego obsługa jednak zawsze mnie jakoś denerwowała.
    Cytuj
  • zsp 25 paź 2010, 9:32
    A ja ograniczam się do używania irfanview. Jest prościutki i to jest dla mnie najważniejsza. Choć można na nim zrobić tylko podstawowe rzeczy ale mi to wystarcza.
    Cytuj
  • tkf 28 paź 2010, 9:50
    proteinka napisał:Witam wszystkich. Czy ktoś może mi polecić dobry program do obróbki zdjęć cyfrowych ? Najlepiej jeśli będzie to darmowy program wielki uśmiech
    Dobrym darmowym programem jest Picasa, ale należy pamiętać że program ten trzeba sprofilować, gdyż może okazać się że będziemy mieli inne kolory.Drugi fajny programik a raczej przeglądarka z dużymi możliwościami to Irfanwiew.
    Pozdrawiam
    Tadek
    Cytuj
  • OpenUser 28 paź 2010, 10:58
    GIMP to nawet profesjonalne narzędzie i to całkowicie za darmo. Dostępny jest też w polskiej wersji. Nietety jak każdy program trzeba opanować inaczej nic z tego nie będzie.

    Polecam również Corel X4 Home na trzy stanowiska (do użytku domowego). Jest to płatne rozwiązanie (ok. 180-90 zł), ale wart swojej ceny. Jest co prawda już nowsza wersja X5 na dla użytkownika domowego to jest bez różnicy.

    Dodam, że Corel X4 działa bez problemu na Windows 7 64 bit.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum