Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent na ślub - AGD, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na ślub - AGD

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 31 maj 2014, 22:47
    Wiesz co, stylowe jak stylowe. Ma być porządne i parowe. Tyle udało mi się ustalić.
    Cytuj
  • fajqa 5 cze 2014, 0:27
    z robotów kuchennych to profesjonalnie wygląda Electrolux EKM4300 - http://www.saturn.pl/produkt,id-928934?utm_source=porownywarki&utm_medium=skapiec&utm_term=skapiec&utm_campaign=xml#detail-more Ma nawet całkiem sporą moc jak na taki sprzęt.
    Cytuj
  • biokin 10 cze 2014, 20:33
    A może porządny ekspres do kawy np. Ekspres do kawy Clatronic 261689, Stali szlachetnej, Szkło, Czarny, 2250 W, Pojemność dzbanka=6. Myślę, że każdemu się przyda.
    Cytuj
  • 11 cze 2014, 10:08
    Jak by nie patrzeć wybór prezentu jest uzależniony od kwoty, jaką planujesz przeznaczyć. To co mogę napisać, to nie polecam żelazka ten rodzaj prezentu jest bardzo popularny więc istnieje ryzyko, że dostanie nie jedno a kilka. Mimo wszystko jednak uważam, że najlepszym wyjściem będzie gotówka taka opcja jest zawsze bezpieczniejsza.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 lip 2014, 11:50
    fajqa napisał:z robotów kuchennych to profesjonalnie wygląda Electrolux EKM4300 - http://www.saturn.pl/produkt,id-928934?utm_source=porownywarki&utm_medium=skapiec&utm_term=skapiec&utm_campaign=xml#detail-more Ma nawet całkiem sporą moc jak na taki sprzęt.
    Naprawdę przyjemny i świetnie wygląda. uśmiech Może warto o takim pomyśleć.
    Cytuj
  • Ecia 27 lip 2014, 20:11
    Ten robot z Electroluxa, całkiem całkiem..
    może ja bym sobie taki sprawiła...
    Cytuj
  • Jarzebina100 27 lip 2014, 21:30
    Uważam taki robot za dobry prezent - solidny, marka dobra. Na urodziny się raczej nie kupi chyba że składkowo. przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 1 sie 2014, 7:37
    Robot to prezent na lata. Wiadomo, że Electrolux jest solidny i moim zdaniem z takiego prezentu każdy będzie zadowolony.
    Cytuj
  • koonik 20 sie 2014, 11:23
    Robot to świetna sprawa. Uwielbiamy z żoną gotować, więc nam się taki prezent spodobałuśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 24 sie 2014, 11:13
    Zależy jeszcze ile pieniędzy na taki prezent się ma. Jeśli kupuje się zamodzielnie to raczej żelazko. Electroluxa sama mam więc faktycznie to prezent na lata i jakość jest na pewde na wysokim poziomie. Jeśli kilka osob się sklada to genialne są roboty wielofukcyjne, albo nawet sprzęty kuchenne. Moi znajomi dostali zmywarkę.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: LG WEBOS