Kurs na wózek widłowy z wymianą butli LPG i egzaminem przed UDT

Kurs na wózek widłowy z wymianą butli LPG i egzaminem przed UDT nr 469378

Lokalizacja: Wieluń (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
550 / sztuka
Kontakt
Andrzej Kalemba
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba
Wyślij e-mail
Romualda Traugutta 53
98-300 Wieluń

tel: 504556709
tel: 43 843 21 86
fax: 43 843 21 86
https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba zaprasza państwa do zapoznania się z ofertą kursu na operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowych LPG oraz certyfikatem UDT ważnym w krajach Unii Europejskiej.

Na nasze szkolenie składają się zajęcia teoretyczne, oraz praktyka odbywająca się na wybranym wózku widłowym, dzięki czemu każdy uczestnik kursu jest bardzo dobrze przygotowany do wykonywania pracy operatora wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych wszystkich typów z napędem spalinowym, akumulatorowym lub na gaz propan - butan LPG.

Więcej o wspomnianym szkoleniu możecie przeczytać na naszej stronie internetowej, pod adresem https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm. Informacji udzielamy również wszystkim dzwoniącym pod numer 504 556 709 lub piszącym na adres email Wyślij e-mail .

Cały czas prowadzimy nabór kandydatów na operatorów wózków widłowych. Dzięki mobilnym instruktorom szkolenie możemy przeprowadzić nie tylko w Wieluniu, ale również na terenie innych miast i miejscowości województwa łódzkiego, w tym w Łodzi, Bełchatowie, Sieradzu, Kluczborku i okolicach

Prowadzimy również kurs na ładowarki teleskopowe oraz na wózki widłowe specjalne, w których operator wózka jest podnoszony do góry wraz z ładunkiem. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie, w prezentacji PDF dostępnej poniżej, lub kontaktując się z naszym ośrodkiem.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Andrzej_Kalemba
brak opinii neutralnych - pokaż wszystkie opinie
Kurs na wózek widłowy z wymianą butli LPG i egzaminem przed UDT - galeria
Kurs na wózek widłowy z wymianą butli LPG i egzaminem przed UDT Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Let PR - e - marketing   Następna usługa: Kurs napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern)