favore.pl
Mixokret

Mixokret nr 475462

Lokalizacja: Szczutowo (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Patrycja Wołyńska
Wo Mix
Wyślij e-mail
Cisse 28
09-227 Szczutowo

tel: 510835018510835018
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako firma Wo Mix na rynku działamy od ponad 30 lat. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Cisse, powiecie sierpeckim, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się wykonywaniem posadzek za pomocą mixokreta.

Mixokret to agregat mieszająco-pompujący. Wsypuje się do niego piasek i cement oraz dolewa wodę. Maszyna ta wyposażona jest w sprężarkę i wąż o dużej średnicy zakończony podajnikiem. W mixokrecie urabia się mieszankę betonową, a następnie podaje wężem na podłoże wewnątrz budynku. Następnie zajmujemy się rozgarnianiem wylanej mieszanki, jej wyrównaniem i zacieraniem, żeby mogła powstać z tego idealnie gładka oraz równa posadzka.

Mixokret niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest to, że wychodzi z niego zaprawa betonowa o półsuchej konsystencji, która wiąże i schnie znacznie szybciej niż mieszanka betonowa z betoniarki albo betonowozu. Ponadto zatarty podkład jest odporny na ścieranie i niepylący. Co ważne – w wykonanych przez nas wylewkach można zainstalować system ogrzewania podłogowego.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Mixokret - galeria
Mixokret Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Usługi mixokretem   Następna usługa: Strefa energii ogniwa fotowoltaiczne Tarnów