favore.pl
Posadzki maszynowe

Posadzki maszynowe nr 475466

Lokalizacja: Szczutowo (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Patrycja Wołyńska
Wo Mix
Wyślij e-mail
Cisse 28
09-227 Szczutowo

tel: 510835018510835018
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma Wo Mix już od 30 lat. Nasza siedziba mieści się w Cisse, w powiecie sierpeckim, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w wykonywaniu posadzek maszynowych.

Wykonywane przez nas posadzki maszynowe cechuje wysoka odporność na uszkodzenia. Tego rodzaju wylewka zapewnia odpowiednie zabezpieczenie izolacji cieplnych i przeciwwilgociowych. W posadzkach, które wykonujemy istnieje możliwość zamontowania systemu ogrzewania podłogowego.

Zależy nam na jak najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego w celu utworzenia wylewki wykorzystujemy specjalistyczny agregat typu mixokret. Urządzenie to pozwala nam sprawnie przygotować odpowiednią mieszankę, z której następnie powstaje posadzka maszynowa. Jest to bardzo dobry sposób na optymalizację pracy.

Wylewki są zacierane mechanicznie. W czasie ich wykonywania korzystamy z metody półsuchej. Sprawia to, że posadzka jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia i idealnie gładka. Ponadto posiada odpowiednią grubość. Wylewki wzmacniamy przede wszystkim włóknem polipropylenowym. W razie potrzeby wykonujemy metalowe zbrojenia.

Zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Posadzki maszynowe - galeria
Posadzki maszynowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Wylewki mixokretem   Następna usługa: Posadzki przemysłowe