favore.pl
Usługi mixokretem

Usługi mixokretem nr 475461

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Patrycja Wołyńska
Wo Mix
Wyślij e-mail
Cisse 28
09-227 Szczutowo

tel: 510835018510835018
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma Wo Mix. Funkcjonujemy już ponad 30 lat. Naszą siedzibę można znaleźć w Cisse, w powiecie sierpeckim, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w wykonywaniu posadzek z pomocą mixokreta.

Wykorzystywany przez nas mixokret to agregat mieszająco-pompujący, do którego wsypuje się cement i piasek oraz dolewa wodę. Maszyna ta posiada sprężarkę i wąż o dużej średnicy zakończony podajnikiem. Urobiona w mixokrecie mieszanka betonowa jest podawana wężem na podłoże wewnątrz budynku. Po wylaniu mieszanki rozgarniamy ją, wyrównujemy i zacieramy, aby mogła powstać równa i gładka posadzka.

Do zalet mixokreta należy zaliczyć też to, że wychodzi z niego zaprawa betonowe o półsuchej konsystencji, która wiąże i schnie szybciej niż mieszanka betonowa z betonowozu czy betoniarki. Maszynowo zatarty podkład jest też niepylący i odporny na ścieranie. Ponadto w wykonanych przez nas wylewkach można zainstalować system ogrzewania podłogowego.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi mixokretem - galeria
Usługi mixokretem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Projektowanie wystroju mieszkania   Następna usługa: Mixokret