favore.pl
Posadzki mixokretem

Posadzki mixokretem nr 475464

Lokalizacja: Szczutowo (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Patrycja Wołyńska
Wo Mix
Wyślij e-mail
Cisse 28
09-227 Szczutowo

tel: 510835018510835018
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku jako firma Wo Mix funkcjonujemy od ponad 30 lat. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Cisse, w powiecie sierpeckim, w województwie mazowieckim. Naszą specjalnością jest wykonywanie posadzek za pomocą agregatu mieszająco-pompującego, jakim jest mixokret.

Do mixokreta wsypujemy piasek i cement oraz dolewamy wodę, by móc uzyskać mieszankę o odpowiedniej konsystencji. Następnie za pomocą węża, w który wyposażona jest ta maszyna wylewamy ją na podłoże wewnątrz budynku, a następnie ją rozgarniamy, wyrównujemy i zacieramy. Tak powstaje idealnie równa i gładka posadzka.

Wykorzystanie mixokreta ma wiele korzyści. Przede wszystkim z tego agregatu wychodzi zaprawa betonowa o półsuchej konsystencji, która w porównaniu do mieszanki betonowej z betonowozu czy betoniarki, znacznie szybciej wiąże i schnie. Zatarty podkład jest niepylący i odporny na ścieranie. Ponadto istnieje możliwość zainstalowania systemu ogrzewania podłogowego w wykonanych przez nas wylewkach.

Każdą zainteresowaną naszą ofertą osobę zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Posadzki mixokretem - galeria
Posadzki mixokretem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Strefa energii ogniwa fotowoltaiczne Tarnów   Następna usługa: Wylewki mixokretem