favore.pl
Wylewki mixokretem

Wylewki mixokretem nr 475465

Lokalizacja: Szczutowo (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Patrycja Wołyńska
Wo Mix
Wyślij e-mail
Cisse 28
09-227 Szczutowo

tel: 510835018510835018
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma Wo Mix. Działamy już ponad 30 lat, specjalizując się w wykonywaniu wylewek mixokretem. Nasza siedziba znajduje się w Cisse, w powiecie sierpeckim, na terenie województwa mazowieckiego.

Podczas wykonywania wylewek wykorzystujemy mixokret, czyli agregat mieszająco-pompujący. Wsypuje się do niego cement i piasek oraz dolewa wodę. Wszystko to jest w środku mieszane, a następnie wypompowywane za pomocą węża na podłoże wewnątrz budynku. Mixokret pozwala uzyskać mieszankę o odpowiedniej konsystencji, którą po wylaniu rozgarniamy, wyrównujemy i zacieramy. W ten sposób powstaje idealnie gładka i równa posadzka.

Wykorzystanie mixokreta niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest fakt, że z agregatu wychodzi zaprawa betonowa o półsuchej konsystencji, która znacznie szybciej wiąże i schnie niż ma to miejsce, gdy wykorzystuje się betonowóz czy betoniarkę. Ponadto zatarty podkład jest odporny na ścieranie i niepylący. Co ważne, istnieje możliwość zainstalowania w wykonanych przez nas wylewkach systemu ogrzewania podłogowego.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta to zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wylewki mixokretem - galeria
Wylewki mixokretem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Posadzki mixokretem   Następna usługa: Posadzki maszynowe