Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  2 3 4 5 6 7 z 7
  • AstaLawista 28 gru 2013, 17:14
    Dokładnie, ale w tradycyjne elementy też trzeba zainwestować, np w kalendarze. Firma Basco produkuje ciekawe wzory, w bardzo korzystnej cenie - można je zamówić i rozdawać ew. kontrahentom oraz klientom.
    Cytuj
  • 30 gru 2013, 11:57
    AstaLawista napisał:Dokładnie, ale w tradycyjne elementy też trzeba zainwestować, np w kalendarze. Firma Basco produkuje ciekawe wzory, w bardzo korzystnej cenie - można je zamówić i rozdawać ew. kontrahentom oraz klientom.
    Dokładnie, internet jest świetnym kanałem komunikacji, ale nadal pozostaje równie ważny co kanały tradycyjne uśmiech Tak więc gadżety również się przydają do promowania świadomości o danej marce.
    Cytuj
  • dagmara80 12 mar 2015, 11:02
    dobrym sposobem na reklamę firmy są ulotki reklamowe. Ale aby odnieść sukces to warto zlecić kolportaż ulotek firmie która się na tym zna. Jak otwierałam kawiarnię to wydrukowałam ulotki i zawiozłam je do firmy, która zajmuje się kolportażem. Pracownicy firmy dokładnie i skrupulatnie rozwieźli ulotki do mieszkańców osiedla przy którym była moja kawiarnia. Dzięki temu pieniądze na druk nie poszły błoto i zyskałam dużo klientów, którzy przychodzą do mnie codziennie.
    Cytuj
  • adamm85 13 mar 2015, 12:15
    No tak, ale kalendarze, ulotki itp nie znajdą same klientów. Według mnie najważniejszy jest internet - strona, pozycjonowanie czy tez kampanie adwords. To fundament zaistnienia na rynku.
    Cytuj
  • Glinka 15 lip 2015, 17:15
    Wizerunek firmy w sieci jest bardzo ważny, jednak łatwo jest go popsuć. Wystarcza kilka złych, często nieprawdziwych opinii w sieci i nasza firma jest źle postrzegana.
    Cytuj
  • suchomski3 22 lip 2015, 15:18
    Jak sprzedawałem z kumplami piwo na plaży to wymyśliłem najlepsze hasło reklamowe w historii Europy Środkowo-Wschodniej:

    "Chcesz mieć cycki dziś jak Doda?- wypij piwo i zjedz loda"

    To był hit wielki uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_791232 25 lip 2022, 9:28     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lip 2022, 9:29, w całości zmieniany 1 raz)
    przymrużenie oka
    Cytuj
  • nowa_kamila 25 sty 2024, 9:24
    W tym temacie warto zajrzeć do firmy https://bingraf.pl/ która oferuje kompleksowe usługi poligraficzne, obejmujące zarówno projektowanie graficzne, druk offsetowy, jak i prace introligatorskie. Szczerze polecam.
    Cytuj
  • fisto 12 kwi 2024, 11:54
    Zobacz https://www.paczkonado.pl/jak-wyglada-praca-w-agencji-pr/ dobra oferta.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum