Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Antoni1 6 cze 2012, 11:31
    A może ktoś z Was korzystał z reklamy na nośnikach multimedialnych? Chodzi mi o ekrany typu led.
    Cytuj
  • mkrawczykowski 9 cze 2012, 21:42     (ostatnio zmieniony przez autora 9 cze 2012, 21:44, w całości zmieniany 1 raz)
    Chodzi o telebimy? Miałem kiedyś okazję robić kilka reklam na to, dla klientów. Z kilkoma potem rozmawiałem czy to się w ogóle opłaciło. nie znam szczegółów, ale byli dosyć zadowoleni. Ja bym jednak nie zaryzykował. Takie reklamy są jak bannery w internecie, a z tymi jest taki problem, że internauci nauczyli się ich nie widzieć, tzw. banner blindness, ślepota banerowa.
    Natomiast zawsze się śmiałem z reklam w supermarketach. Co z tego, że tam się dużo osób przewija, skoro nikt nawet nie zerknie na to? Jak będziecie stali kiedyś w kolejce - zwróćcie uwagę. Ja przez 15 minut obserwowałem ludzi w kilku kasach obok - nikt nie patrzył. Już nawet ulotki ludzi jakoś angażują, bo trzeba to do ręki wziąć i wyrzucić język a jak można na reklamę nie patrzeć, to nikt po prostu nie patrzy i tyle.
    Cytuj
  • KasiaBlack 12 cze 2012, 13:29
    A nie myslał Pan o kampanii w internecie, np. wysyłka mailingu, kampanie sms czy może o użyciu Telemarketerów - to dziś bardzo popularny sposób na rozreklamowanie swojej branży. Osobiście na bieżąco korzystam z wysyłki sms do swoich obecnych Klientów poprzez platfrmę Limtel. Chyba mają tam jeszcze więcej ciekawych opcji, a cena nie zwala z nóg uśmiech) Może warto spróbować - jak nie drzwiami to oknem przymrużenie oka


    hanka100 napisał:Witam. Mieszkam w mieście wojewódzkim, sporo mieszkańców. Prowadzę firmę dystrybucyjną i chciałbym zwiększyć jej popularność. Proszę was o rady i opinie jakie są najlepsze sposoby na reklamę dystrybucji. Cena oczywiscie tez wchodzi w grę.
    Cytuj
  • Antoni1 21 cze 2012, 9:12
    banner blindness, ciekawe pojęcie uśmiech to może jak reklama to nasz ukochany facebook i fanpage! uśmiech
    Cytuj
  • michalrecd 25 cze 2012, 8:59
    Banerow juz jest za duzo dlatego ludzie ich nie widza, to nie znaczy jednak ze sa nieskuteczne-musza byc po prostu oryginalne i dobrze zrobione. Tak samo jak ksiazki- ich tez jest mnostwo, to co teraz powiecie ludziom, ze maja juz nie pisac bo "za duza konkurencja" ?uśmiech
    Cytuj
  • zylek 24 wrz 2012, 13:04
    Witam,
    radzę inwestować tylko w taką promocję, która faktycznie ma sens i która faktycznie przynosi spore zyski. Mam 3 rady. Pierwsza to optymalizacja strony - zarówno pod wyszukiwarkę, jak również graficznie i pod względem tekstów. To jest niezbędne, aby faktycznie promocja miała sens. To agencja Funkymedia wprowadziła na naszym serwisie zmiany, które w końcu zaczęły gwarantować klientów. Później postawiliśmy na dwie formy promocji - działania w serwisach społecznościowych oraz pozycjonowanie. W każdym przypadku działania były jak najbardziej opłacalne.
    Cytuj
  • Mac40 28 wrz 2012, 11:18
    hanka100 napisał:Kwoty nie podam, jednakże na reklame w telewizji mnie nie stac. Zależy mi na czyms tanszym. A moje pytanie brzmi: jaka reklama przy jak najmniejszym nakladzie pieniedzy bedzie najskuteczniejsza? Oczywiscie prosze o kilka propozycji bym miala w czym wybierac wielki uśmiech
    W takim razie proponuję zajrzeć na mają tam bogata ofertę, która cały czas się rozrasta z tego co zauważyłem, więc wchodząc na jeden portal możesz porównać formy i ceny reklam oraz ich dostawców i ocenić co jest ciekawe i na co Cie staćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • jaromir89 8 paź 2012, 13:54
    Ekrany LED w komunikacji miejskiej świetne rozwiązanie, np. reklama nowej galerii czy nowego bazarku.
    Również to dobrze może się sprawdzić w innej dziedzinie gospodarki (usługi lub produkt).
    Można ładnie i ciekawie przygotować taką prezentacje na nośnik LCD - kilka przykładów jak to może wyglądać wykonane w technologi Flash.
    Cytuj
  • jaromir89 11 paź 2012, 10:56
    Tu był poruszony temat FB, znacie jakieś ciekawe formy promocji na FB (przykłady)
    Cytuj
  • zlotyklos 3 lis 2012, 13:40
    moim zdaniem najlepiej zrobisz jak zainwestujesz z promocję w sieci. Wiesz wszelkie formy promocji w internecie mają na pewno duży zasięg, pomogą dotrzeć do tej grypy docelowej, która nam najbardziej odpowiada. Ale myślę, że dobrze jest zatrudnić specjalistów, żeby mieć pewność o skuteczności tych działań.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum