Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • leonidas86 6 paź 2011, 19:02
    tylko napisz jak duzo masz firme to wykorzystam dla Ciebie moja marketingowa wiedze język najwazniejsze w reklamie jest pierwszy efekt a potem jego utrwalenie, jezeli chcesz rozdawac kalendarze to nie wszystkim niech klienci wiedza ze taki kalendarz jest wyjatkowy pozdrawiam
    Cytuj
  • nitkaa 6 paź 2011, 19:05
    Ogólnie powodzenia z tymi Kalendarzami uśmiech, Istnieje tyle różnych form reklamy, że cały czas powstają nowe metody promocji, nowe pomysły i nowe strategie. I rzeczywiście jedną z najlepszych opcji wydają się te kalendarze uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 6 paź 2011, 20:41
    Leonidas, forma nie jest duża. Posiadamy około 30 produktów rehabilitacyjno - zdrowotnych. Dystrybucja na całą Polskę, do salonów kosmetycznych, SPA, uzdrowisk itp. Możesz się podzielić swą wiedza. Te kalendarze zamówie, sprawdze w 2012 jak dużą rolę odegrają. Wezme książkowe, plakatowe i trójdzielne. Poza tym internet. No i może jeszcze cos mi poradzicie
    Cytuj
  • patryk225 6 paź 2011, 22:06
    Ja mam nadzieje ze pomogłem uśmiech ale mam jeszcze jedna propozycje. A co Ty na oklejenie samochodu ? Sprawdzony sposób i nie drogi !
    Cytuj
  • hanka100 7 paź 2011, 8:30
    Wiesz co mamy samochody i one mają stosowne nalepki, takze o to juz zadbalismy uśmiech
    Cytuj
  • Fin 12 paź 2011, 17:57
    Postaraj się o dobrą firmę reklamową i spróbuj pokazać się w necie nie zapominając o pozycjonowaniu swojej strony.
    Cytuj
  • hekate 14 lis 2011, 11:27
    Na pewno zatrudnienie dobrej firmy reklamowej to połowa sukcesu. Z tego co się orientuję to Mediafocus są jednymi z lepszych. Mają ciekawe, innowacyjne pomysły i mogą w dużym stopniu pomóc w rozpoznawalności marki i zbudowaniu jej dobrej opinii.
    Cytuj
  • Favoritka87 30 lis 2011, 13:02
    ja jestem zdania, że najlepiej zlecić obsługe reklamowa jakies porządnej firmie , która ogarnie i zdecydowanie zajmie się reklamowaniem naszej firmy, tak jest najbezpieczniej i możemy wtedy liczyć na najlepsze efekty, ponieważ taka firma zna sie na rzeczy, maja kontakty i niezbędna wiedzę i doświadczenia, ja słyszałam, że bardzo fajnie prowadza klienta taka agencja mediafocus , która zajmuje sie kompleksową obsługą firm i obsługiwali już wiele dobrych firm jak np Żubra
    Cytuj
  • samuraj 29 lut 2012, 21:43
    owszem zgodzę się, że internet ma nieograniczone możliwości, ale, żeby skutecznie przeprowadzić działania najlepiej byłoby się zgłosić do specjalistów, jak np Advanced Art, nam się może wydawać, że takie działania są banalne i proste, ale po pierwsze możemy sobie tylko zaszkodzić, a po drugie, nasza wiedza może być nie wystarczająca, żeby dokładanie wszystko wypromować.
    Cytuj
  • UV-Druk 9 mar 2012, 8:36
    Najlepszą reklamą jest JAKOŚĆ jaką reprezentujemy naszą firmą - jeśli robimy coś naprawdę solidnie i dobrze w naszej branży to wieści szybko się rozchodzą przymrużenie oka A tak serio polecam pouczyć się nieco o pozycjonowaniu i w wolnych chwilach samemu zająć się reklamą strony w wyszukiwarkach bo to w internecie jest ruch i z internetu pozyskuje się nowych klientów...

    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum