Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • patryk225 5 paź 2011, 17:02
    Zgadzam się z Toba hanka100, ale stali klienci mogą pokazać te kalendarze swoim znajomy jest to tak zwana droga pantoflowa. Czyli jakaś reklama firmy jest.
    Cytuj
  • hanka100 5 paź 2011, 17:43
    Używałeś kiedyś kalendarzy jako reklamy? Jak to się sprawdza?
    Cytuj
  • patryk225 5 paź 2011, 19:24
    Używałem kalendarzy książkowych i wizytówkowych. Jest to super sprawa. Ten pierwszy rodzaj jest dla osób które korzystają z usług firmy dla której pracuje lecz te drugie dla każdego. Od kupna kalendarzy do czasu ich rozdania przybyło do nas około 239 klientów. To super wynik przymrużenie oka
    Cytuj
  • leonidas86 5 paź 2011, 20:26
    generalnie kazda forma reklamy jest dobra o ile jest dobrze dobrana, a kalendarze, czemu nie tez da sie jej wykorzystac uśmiech) najlepsze sa te ksiazkowe bo sa eleganckie(szczeg. te oprawione skora) jednak nie warto ich pozdawac byle komu.... widzialem strone ktora gdzies sie tam przewinela tego promu.net.pl i powiem ze nie wygladaja najgorzej, kto wie moze sam skorzystam z ich uslug przymrużenie oka
    Cytuj
  • hanka100 5 paź 2011, 21:05
    No rozumiem o co wam chodzi.
    Tylko mam problem, poniewaz takie ksiazkowe to moge rozdac moim klientom, ok , zawężę więź miedzy nami, ale tak raczej nowych nie pozyskam. na ulicy przeciez nie będę ich rozdawać.
    Cytuj
  • patryk225 5 paź 2011, 21:34
    A moze podjelabys wspoprace z jakas inna firma i gdy ich klienci zakupia jakis ich produkt dostaja gratis kalendarz od Twojej firmy, np trojdzielny. Co Ty na to?
    Cytuj
  • nitkaa 5 paź 2011, 22:11
    A z tym się wiążą dodatkowe koszty, myślę że poczta panftoflowa będzie tu wystarczająca, znajomi, znajomi znajomych itd, itp
    Cytuj
  • owa-ll 5 paź 2011, 22:20     (ostatnio zmieniony przez autora 5 paź 2011, 22:20, w całości zmieniany 1 raz)
    ja uwazam ze pomysl z rozsyłaniem kalendarzy po znajomych jest dobry uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 6 paź 2011, 8:43
    patryk225 napisał:A moze podjelabys wspoprace z jakas inna firma i gdy ich klienci zakupia jakis ich produkt dostaja gratis kalendarz od Twojej firmy, np trojdzielny. Co Ty na to?
    Ten pomysł mi się podoba. Mam możliwość takiej współpracy z zaprzyjaźnioną instytucją. Tyle że trójdzielne nie za bardzo, to książkowe w ten sposób bym rozdawała. Zaciekawiliście mnie kurcze tymi kalendarzami uśmiech
    Trójdzielne też się przydadzą, kilka po mieście rozwieszę. A co do tej firmy wspomnianej, jak przebiega realizacja i jakie są opinie?

    Po za tym powiedzcie mi w internecie jakie są najlepsze metody reklamy, z ograniczonym budżeteme przymrużenie oka
    Cytuj
  • owa-ll 6 paź 2011, 11:46     (ostatnio zmieniony przez autora 6 paź 2011, 11:48, w całości zmieniany 1 raz)
    jezeli chodzi o interent to masz mozna by powiedziec nie ograniczone mozliwosci

    nie baw sie w reklamy na gg bo to kosztuje i to duzo uśmiech

    co by mialo byc?? banery, strony www, fora wypowiedzi??? no jest wybor

    co do kalendarzy to widziałem ze na forach innych robi furore, chwala sobie wiec przypuszczam ze musi byc to dosyc juz powazna i dobra firma
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum