Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • truskawka 22 mar 2012, 22:50
    Ja bym postawiła na pewno na ulotki/plakaty - to w mieście. I w internecie własna strona. Ja korzystałam z oferty strony www piła i jestem bardzo zadowolona. Zkres usług mają szeroki i profesjonalne podejście. Co do ceny za stronę,to trzeba się kontaktować, ponieważ każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Ale ja z ceny też jestem zadowolona.
    Cytuj
  • Jeri 20 kwi 2012, 22:54
    Była już mowa o plakatach, ulotkach, a ja chciałbym zwrócić uwagę na tak drobną rzecz jak wizytówka. Dobrze, żeby była w miarę oryginalna i ciekawie zaprojektowana, żeby łatwo było zapamiętać firmę. Ostatnio nawet szukałem dobrej firmy i sprawdziłem to AMB i muszę przyznać, że spełnili moje oczekiwania. A taka wizytówka to też sposób pozyskiwania klientów - można dać ich kilka jednemu klientowi i kto wie - jeśli będzie zadowolony ze współpracy, to da znajomym i tak dalej, to też bardzo dobra forma promocji.
    Cytuj
  • VictoriaB 23 kwi 2012, 13:32     (ostatnio zmieniony przez autora 23 kwi 2012, 13:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Podobno dobre usługi same się sprzedadzą, opinia, dobra opinia to połowa sukcesu, ale co z drugą połową? Na pewno przyda się dobra reklama, taka w internecie też, strona www i potem praca nad jej łatwym wyszukaniem, czyli pozycjonowanie i może coraz bardziej popularny buzz marketing. Jesli zleca się takie zadania profesjonalnej firmie z doświadczeniem powinno się udać. A ulotki? Hmm, to tylko częśc większego procesu reklamowego.
    Cytuj
  • donpedro5 7 maj 2012, 18:39
    Polecam ulotki reklamowe, plakaty, wizytówki dla klientów dokonujących zakupów, no i może jakieś banery reklamowe przed siedzibą firmy i przy głównych drogach w mieście.
    Cytuj
  • 18 maj 2012, 12:35
    Ja bym stawiał na reklamy w wyszukiwarce. Docierają do każdego potencjalnego klienta. Mój ojciec jest wetem i zareklamował swoje usługi weterynaryjne w internecie. Różnica była widoczna,
    Cytuj
  • marek100 18 maj 2012, 15:12
    a jest to droga forma reklamy?
    Cytuj
  • mkrawczykowski 22 maj 2012, 19:08
    A może opisz jak wygląda Wasza praca w tej dystrybucji? Kim są klienci? Nie bardzo się orientuję w tym, a to zwykle dużo wyjaśnia i pomaga coś konkretnego wymyślić.

    A jeśli chodzi o reklamę firmy w internecie, to zwykle warto, bo dzisiaj większość osób korzysta z Sieci. Trzeba tylko znaleźć miejsca w których są osoby z naszej grupy docelowej i jazda! Wyszukiwarka Google sprawuje się tutaj świetnie, bo każdy z niej korzysta.

    Cytuj
  • carbon 26 maj 2012, 21:16
    Jednak wrócę do tego, że dobrą reklamą firmy są gadżety - kalendarze, breloczki, kubki, nawet koszulki! Klient, który dostaje nawet drobny prezent będzie chciał się zrewanżować przez korzystanie z naszych usług. Gdyby ktoś się tym zainteresował, to z własnego doświadczenia mogę polecić ciekawe pomysły, sporo opcji na "zwykłe" gadżety, ale też te bardziej eleganckie.
    Cytuj
  • R_Kaminski 27 maj 2012, 23:53
    mkrawczykowski napisał:A może opisz jak wygląda Wasza praca w tej dystrybucji? Kim są klienci? Nie bardzo się orientuję w tym, a to zwykle dużo wyjaśnia i pomaga coś konkretnego wymyślić.
    Popieram prośbę o więcej informacji o grupie docelowej. Niezależnie jednak od targetu, można wykupić artykuł sponsorowany na portalu branżowym lub w odpowiednim serwisie internetowym. Należy wtedy pamiętać, że artykuł sponsorowany powinien zawierać sporo informacji, które mogą zainteresować szerokie grono osób oraz subtelne, aczkolwiek wyraźne skierowanie czytelnika w waszym kierunku. Spotkałem się z sporą ilością artykułów sponsorowanych, które były po prostu tekstem zachwalającym firmę, co wcale nie przekonuje do zapoznania się z ofertą.

    Cytuj
  • monika8501 5 cze 2012, 13:02     (ostatnio zmieniony przez autora 5 cze 2012, 13:02, w całości zmieniany 1 raz)
    i
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum