Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy warte obejrzenia

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy warte obejrzenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Szachrajka 21 lip 2010, 20:38
    Cześć!
    Mam pytanie do wszystkich kinomanów, ale nie tylkouśmiech Jeśli ktoś chce się podzielić opinią na temat jakiegos filmu to pewnie nie tylko ja na tym skorzystamuśmiech Mam ostatnio troche wolnego czasu wieczorami i chciałabym nadrobić zaległości, bo już dawno niczego ciekawego nie udało mi się obejrzeć. A bardzo jestem ciekawa np polskich nowości z ostatnich miesięcy i nie tylko... polecacie coś? W kinie lub na dvd...
    Cytuj
  • casinda_ebe 22 lip 2010, 14:31
    polecam filmy Woodego Allena - wszystkie wielki uśmiech jeśli jeszcze ktoś nie oglądał to polecam gorąco! Najlepsze to wyczucie tematu i maksymalna dawka autoironii. Do pośmiania się i do pomyślenia uśmiech
    Cytuj
  • andriej 28 lip 2010, 16:04
    Ja preferuję Polskie kino - polecam "Dom zły" Smarzowskiego. Naprawdę dobry film!!!
    Cytuj
  • becia_koronczarka 29 lip 2010, 8:39
    A ja polecę coś z zupełnie innej beczkiprzymrużenie oka "3:10 do Yumy" to remake starego westernu, pewnie niewielu jest fanow tego gatunku filmowegoprzymrużenie oka ale mimo to myślę, że film wart obejrzenia. Świetne role Russela Crowe i Christiana Bale'a! I kawał dobrego kina, i bardzo aktualne - w dzisiejszych czasach - dylematy dotyczące wartości ponadczasowych...
    Cytuj
  • rzenia 29 lip 2010, 10:34
    becia_koronczarka napisał:A ja polecę coś z zupełnie innej beczkiprzymrużenie oka "3:10 do Yumy" to remake starego westernu, pewnie niewielu jest fanow tego gatunku filmowegoprzymrużenie oka ale mimo to myślę, że film wart obejrzenia. Świetne role Russela Crowe i Christiana Bale'a! I kawał dobrego kina, i bardzo aktualne - w dzisiejszych czasach - dylematy dotyczące wartości ponadczasowych...
    No no niezła zachęta przymrużenie oka Co do takich westernowych klimatów to polecam "Mavericka", film nie jest najnowszy, ale jeśli ktoś nie widział to naprawdę warto .Świetna komedia z Melem Gibsonem
    wielki uśmiech
    Cytuj
  • bulka_paryska 29 lip 2010, 12:55
    Ja muszę polecić mój ulubiony film - "Amelię", ma tak świetny klimat, że jeśli ktoś nie widział to po prostu musi zobaczyć obowiązkowo!!! wielki uśmiech
    Cytuj
  • dzikaroza 29 lip 2010, 16:55
    Ja polecam "Slumdog", jeśli ktoś nie widział, naprawdę świetny film!!! Widziałam go już kilka razy i przyznam, że jeszcze nieraz obejrzę uśmiech
    W ogóle polecam kino hinduskie - Slumdog nie jest taki typowy jak inne filmy z Bollywood są świetne uśmiech Pełny relaks - pokazują zupełnie inny świat pełen kolorów, śpiewu i tańca uśmiech
    Cytuj
  • caryca 29 lip 2010, 20:51
    Ja bardzo lubię kino rosyjskie. Uważam, że powstaje tam teraz bardzo dużo ciekawych i dobrych filmów. To świetna alternatywa do zalewającego nas amerykańskiego kina.
    Z filmów rosyjskich polecam szczególnie dwa: "Powrót" i "Rusałka". Ten drugi to taka rosyjska Amelia przymrużenie oka NIe spotkałam jeszcze nikogo, kto po obejrzeniu by żałował, dlatego zachęcam uśmiech
    Cytuj
  • bulka_paryska 29 lip 2010, 22:06
    caryca, to ja muszę tą Rusałkę koniecznie zobaczyć uśmiech To jest jakieś nowe, było w kinach w ogóle?
    Cytuj
  • caryca 29 lip 2010, 23:09
    bulka_paryska napisał:caryca, to ja muszę tą Rusałkę koniecznie zobaczyć uśmiech To jest jakieś nowe, było w kinach w ogóle?
    Ja widziałam ten film jakoś w zeszłym roku, w kinie. W dużych sieciowych kinach typu Multikino tego nie widziałam w repertuarze, ale za to w takich mniejszych kinach na pewno było. Polecam poszukać w necie, najłatwiej będzie to znaleźć, bo nie wiem czy będą mieli na dvd w jakiejś wypożyczalni. Co prawda jest to całkiem popularny rosyjski film, więc może się na niego natkniesz.
    Możesz też poczekać, na jesień w dużych miastach są festiwale kina rosyjskiego, zapewne ten film znajdzie się w repertuarze.
    Wszystkim gorąco polecam, jak tylko będziecie mieli okazję obejrzeć uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum