Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sobie radzić ze stresem, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sobie radzić ze stresem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Patka91 30 sty 2020, 22:01
    Ostatnio miewam stres w pracy i mało śpię, kawy nie pije i mało jem, myślisz, że może pomóc?
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 18:37
    Na pewno pomoże i to baardzo, ja kupowałam jak miałam takie spadki energii to nawet kawy nie potrzebowałam.
    Cytuj
  • centrum-dietetyki 12 mar 2020, 18:27
    Kawa na stres nie bardzo, raczej na pobudzenie. A na stres najlepsza wg mnie jest aktywność fizyczna. Pograć ze znajomymi w coś albo samemu pobiegać, zmęczyć się.
    Cytuj
  • jarek7 24 kwi 2020, 13:04
    czy stres może wpływać także na życie erotyczne?
    Cytuj
  • jackowskyy 27 kwi 2020, 23:50
    Pewnie, że może i na bank wpływa. Mi przez siedzenie w domu 24 h/dobe z dzieciakami i pracą zdalną się wszystkiego odechciało. Kobieta lubi seks i co to robić, podczas zbliżej to zamiast relaksu czułem mega spięcie i nici z fajnego seksu. W aptece znalazłem maxon active, wczoraj były testy wielki uśmiech działa i to bardzo szybko
    Cytuj
  • radek_majster 11 maj 2020, 23:36
    dobrze jest sobie czymś zająć głowę żeby nie myśleć o tym co stresuje, znaleźć sobie jakieś hobby, lubię majsterkować. Powiększam ciągle moją kolekcję elektronarzędzi, bardzo się przydają, podstawa to wiertarko-wkrętarka ryobi one+, bardzo mocna jest chociaż jeest akumulatorowa
    Cytuj
  • Karii 31 lip 2020, 18:11
    Moja koleżanka widzę, że ma czasem w pracy właśnie Fresubin Energy, gdzie to można kupić?
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 13:31
    Fresubin kupisz w doz.
    Cytuj
  • Karii 1 lip 2021, 18:54
    Kupowałam, fajna alternatywa na dni kiedy nie mamy apetytu a mi się takie zdarzają.
    Cytuj
  • Marta8001 4 wrz 2021, 15:19
    Właśnie słyszałam, że przy stresie się sprawdzają, a jaki rodzaj kupujecie, w doz można dostać, tak?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum