Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sobie radzić ze stresem, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sobie radzić ze stresem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 18 lis 2014, 10:30
    Porządna dawka aktywności fizycznej działa na mnie bardzo odstresowująco uśmiech
    Cytuj
  • szafranka 26 lis 2014, 15:40
    Jak ktoś się stresuje egzaminami to co będzie jak pójdzie do pracy!!!
    Warto może faktycznie zafundować sobie dawkę energii w postaci jakiegoś treningu, lub kąpiel relaksacyjna z jakimiś olejkami.
    Zawsze warto też przed takimi egzaminami, dobrze się wyspać. Mi w tym celu pomaga poduszka ortopedyczna.
    Cytuj
  • koonik 29 lis 2014, 0:09
    Ja przede wszystkim biegam. Zwykle mi to pomaga
    Cytuj
  • Mufia 18 gru 2014, 17:03
    A jak radzić sobie ze stresem w ciąży? Jak sprawić, żeby nie miał on takiego wpływu na zdrowie dziecka? Zależy mi na profesjonalnej pomocy, ale do kogo z tym się udać? Mieszkam w stolicy.
    Cytuj
  • Neoss 12 sty 2015, 16:49
    Mufia napisał:A jak radzić sobie ze stresem w ciąży? Jak sprawić, żeby nie miał on takiego wpływu na zdrowie dziecka? Zależy mi na profesjonalnej pomocy, ale do kogo z tym się udać? Mieszkam w stolicy.
    Profesjonalnej pomocy powiadasz...a klinikę Demeter znasz może? Można o nich z czystym sumieniem powiedzieć, że taką pomoc zapewniają. Ostatnio moja znajoma (40 latka) miała prowadzoną u nich ciążę. Były komplikacje, ale dziecko urodziło się się zdrowe, właśnie dzięki właściwej pomocy.
    Cytuj
  • Jolanta102 13 sty 2015, 11:33
    Negatywne odczuwanie stresu w każdym trymestrze ciąży może mieć poważne skutki dla Twojego dziecko oraz Ciebie. Dlatego powinnaś nauczyć się radzić sobie ze stanami wzmożonego napięcia
    1. Sen to bardzo dobry sposób na regeneracje umysłu i ciała.

    2. Postaraj się zdefiniować co wywołuje Twoje frustracje. Znajdź oparcie w bliskiej Ci osobie może to być mąż, przyjaciółka, członek Twojej rodzinny ktoś kto wykaże się zrozumieniem i pomoże Ci w radzeniu sobie ze stresem. Poszukaj miejsca gdzie będziesz mogła dać upust swoim emocjom i tym samym poczuć się lepiej.

    3.W trakcie ciąży nie zapominaj o spożywaniu posiłków regularnie i jedzeniu zdrowo

    4. Pływanie, spacery czy też joga dla ciężarnych to idealny sposób na odreagowanie napięcia i poprawę humoru.

    5.Skoncentruj się na wykonywaniu czynności, które przynoszą Ci przyjemność. Czytaj książki, słuchaj muzyki, oglądaj filmy itp.
    Powinno pomóc.
    ________________
    Bardzo dobry [url=http://psycholog-horyzont.pl/o-mnie]dobry psychoterapeuta poznań[/url]
    Cytuj
  • Aniela22 14 sty 2015, 18:13
    Sposobów na to jest wiele ja chyba nawet tutaj http://blog.dzieckoimy.pl/ widziałam niedawno bardzo fajny artykuł na ten temat. Moze spróbuj poszukać tam ciekawych podpowiedzi.
    Cytuj
  • inna2 12 cze 2015, 11:42
    Witam przymrużenie oka Pracuję w biurze reklamowym , ciśnienie w pracy było dla mnie nie do wytrzymania skrzywienie terminy goniły , jak przyszło oddać projekt to nerwy i stres zżerał mnie od środka masakra skrzywienie By pozbyć się nadmiernego stresu zaczęłam biegać, ćwiczyć , ale zapominałam o tym tylko na chwile . Zaczęłam zażywać Forstres , efekty widziałam już po tygodniu zażywania przymrużenie oka łatwiej było mi wstrzymać nerwy , nie denerwuje się już tak szybko polecam
    Cytuj
  • nina_ky 13 cze 2015, 8:32
    Moim zdaniem sport jest bardzo dobrym sposobem na stres - długa wyprawa rowerowa czy półgodzinny bieg.
    Cytuj
  • miska_mis 26 cze 2015, 12:39
    Jeśli nic nie pomaga to polecam wizytę tu psychologa.

    Nie ma się czego bać ani wstydzić.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum