Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sobie radzić ze stresem, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sobie radzić ze stresem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marylouldz 16 gru 2015, 13:51
    wysiłek fizyczny na pewno, jedno piwko też nie zaszkodzi uśmiech
    Cytuj
  • Luukasss 18 gru 2015, 13:34
    Mi ze wszystkich dostępnych metod pomogło dopiero bieganie. No i ogólnie wysiłek fizyczny. Wtedy nie mam czasu na myślenie o problemach.
    Cytuj
  • sylwusia163 17 sty 2016, 22:13
    Czasami nie ma czasu na relaks. Nervomix u mnie najlepiej się sprawdza.
    Cytuj
  • janna 21 sty 2016, 9:41
    Ja zima nie ma ochoty na bieganie a zresztą w taki mróz i śnieg nawet nie myślę o tym. Oby do wiosny.... Póki co przy stresie, który na prawdę jest męczący tez wspomagam się nervomixem, dobrze na mnie działa.
    Cytuj
  • veganka 25 sty 2016, 15:58
    przecież nie każdego sport uspokaja, mnie aktywnosć fizyczna wcale nie uspokoi, jełśi nie mogę sobie poradzić, to też siegam po tabletki typu nervomix, ale z głową. nie nadużywam.
    Cytuj
  • sylwusia163 29 mar 2016, 22:44
    Niektórzy strasznie demonizuja tabletki. Że uzalezniają, przymulaja i usypiają, ale to nie prawda. Ja wypróbowałam nervomix i naprawdę pomaga zebrac myśli w nerwowych sytuacjach.
    Cytuj
  • Kotsu 20 kwi 2016, 15:01
    Stres dotyka wielu ludzi i naprawdę trudno z nim walczyć. Dobrze by było gdybyśmy mogli się odprężyć, wysypiać, myśleć optymistycznie. Pośpiech i tempo życia powodują bardzo często, że czujemy się wyczerpani. Tutaj http://artvocado.pl/jak-nabrac-sil-6-sposobow-na-walke-z-wyczerpaniem/ znajdziecie podpowiedzi jak skutecznie się relaksować, czego w życiu unikać, jak wzbogacić dietę.
    Cytuj
  • veganka 26 kwi 2016, 20:54
    no ja mam tak samo, mam sprawdozny sposób na nerwy, częst piję melise bo mnie uspokaja, a jak już muszę wspomagać się tabletkami to też tylko takimi, które mają melisę w składzie, a nervomix ma melisę więc u mnie sprawdza się idealnie.
    Cytuj
  • marrmur 27 kwi 2016, 11:10
    Treningi relaksacyjne? Możesz napisać coś więcej o tym? U mnie najlepiej sprawdza się pływanie lub wyjście na drinka ze znajomymi. Wiem, że sięganie po używki nie jest dobrym wyjściem ale na mnie to działa. Możesz też poprosić lekarza o specjalistyczne tabletki na uspokojenie nerwów. Na pewno zacznij działać, bo męczysz swoje zdrowie
    Cytuj
  • zataraa2 28 kwi 2016, 11:38
    Drink to rzeczywiście średni pomysł, bo szybko można wpaść w nałóg, a co do leków, to nie trzeba od razu iśc do lekarza bo w aptece też można kupić mocniejsze, sama jak ostatnio na głowę mi się zwaliło sporo problemow rodzinnych i miałam przez kilka dni ściśnięty żolądek ze stresu to kilka razy nervomiix forte brałam, żeby jakoś te nerwy puścily.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum