Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sobie radzić ze stresem, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sobie radzić ze stresem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • shogue 15 lut 2017, 14:04
    Nervomix owszem pomaga, ale u mnie sprawdza się ten mocniejszy forte jak jestem bardzo zdenerwowana albo sie mocno stresuję to zawsze po niego sięgam i przechodzi.
    Cytuj
  • veganka 3 mar 2017, 10:07
    ten nervomix sen też mam w mieszkaniu, jak mi czasami jakiś problem wejdzie na głowę to potem siedzi cały dzień i nawet wieczorem o tym myślę i mam problem z zaśnięciem, ale jak wezmę tabletkę to szybko mi pomaga i mogę spokojnie zasnąć.
    Cytuj
  • cotton 4 mar 2017, 14:54     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2017, 22:56, w całości zmieniany 2 razy)
    Może psychoterapia pomoże? Np. tutaj jest świetna [url=http://myszkowska-litwa.pl/]psychoterapia Gestalt Kraków[/url] uśmiech
    Cytuj
  • veganka 11 kwi 2017, 12:36
    ja bym nie zaczynała z takiego wysokiego "C", może po prostu tak na cito sięgnąć po nervomix control, który szybko uspokoi i sprawi, że nerwy odpuszczą, ja uważam, że lepiej wziąć takie ziołowe tabletki niż od razu myśleć o psychoterpaii.
    Cytuj
  • basia70 13 kwi 2017, 18:17
    mi na stres calms pomaga - to też ziołowe tabletki
    Cytuj
  • Swojezdanie 19 kwi 2017, 21:27
    Kawa nie pomoże w stresach. Wiele osób mówi, że świetna jest na to joga.
    Cytuj
  • lolanda 19 kwi 2017, 23:19
    zataraa2 napisał:Czeka mnie niedługo ważny egzamin, na samą myśl w nocy nie mogę spać. Co polecacie żeby trochę się wyluzować? Próbowałam treningów relaksacyjnych ale jakoś do mnie to nie przemawia, smaku melisy jakoś nie lubię
    Dobra książka albo kieliszek wina uśmiech
    Cytuj
  • zonja 20 kwi 2017, 11:24
    U mnie sprawdza się każdy rodzaj nervomixu, nawet ten na sen fajnie mnie wycisza i pomaga szybciej zasnąć. Nie wybudzam się teraz po kilkanaście razy w nocy jak kiedyś
    Cytuj
  • Swojezdanie 21 kwi 2017, 14:47
    Ja nie biorę takich leków. U mnie sprawdza się sport i spacery.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:42
    Przy dużym stresie warto też zainwestować w Fresubin Energy, ja zawsze po nim mam więcej siły i chęci do działania, lepiej tak niż leki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum