Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sobie radzić ze stresem, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sobie radzić ze stresem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 28 kwi 2016, 13:57
    każdy z nas ma swój sposób na uspokojenie nerw, mnie osobiście uspokaja melisa, często zaparzam soenie przed wieczorem żeby się uspokoić do snu, a jak łykam leki to też z melisą właśnie nervomix ma ją w swoim skłądzie więc łykam jak mogę.
    Cytuj
  • sylwusia163 31 maj 2016, 21:32
    Mnie bardzo uspokaja długa kąpiel z kieliszkiem wina. Ale w biurze nie postawię sobie wanny, a pudełeczko nervomixu mogę schować do szyflady. Więc wybór jest prosty.
    Cytuj
  • jarek7 2 cze 2016, 9:26
    Tylko nie przesadzaj z tym winem przymrużenie oka, ostatnio oglądałem wywiad z psychoterapeutą i mówił właśnie o tym że to kiepski pomysł na odreagowywanie stresu, tzn. używki, już lepiej właśnie postawić na ziołowe środki, które nie zaszkodzą.
    Cytuj
  • veganka 2 cze 2016, 14:49
    no jakbyś tak codziennie piła wino to można popaść w alkoholizm, to już lepiej chyba skorzystać z takiego ziołowego nervomixu bo bezpieczniejszy.
    Cytuj
  • hasanna 12 lip 2016, 8:35
    Najlepiej jest sobie znaleźć jakieś zajęcie na odstresowanie, może jakieś hobby czy zainteresowanie, które pomoże nam w zrelaksowaniu się.
    Cytuj
  • veganka 17 gru 2016, 13:58
    leki na uspokojenie też mogą być naturalne, ziołowa, ja właśnie biorę nervomix control jak potrzebuję się uspokoić w pracy bo klienci mnie denerwują. tabletka jest ziołowa więc biorę bez obaw a poza tym szybko meni uspokaja i mogę normalnie pracować dalej.
    Cytuj
  • sonique321 19 gru 2016, 9:48
    Ja słucham ulubionej muzyki przymrużenie oka To bardzo pomaga.
    Cytuj
  • zataraa2 21 gru 2016, 10:33
    muszę sobie kupić koljne opakowanie nervomixu control, bo święta jakoś mnie na maksa stresują, nic jeszcze nie mam ogarnięte w domu, a do pracy idę jeszcze w pt a w sobotę jedziemy do rodziny, miałam przygotować ciasta, rybę jakąś a nie wiem jak ja to zdążę zrobić smutny w nerwach to pewnie i tak wszystko bęzie szło jeszcze gorzej
    Cytuj
  • veganka 8 sty 2017, 17:56
    alkohol na stres to chyba najgorsze z możliwych rozwiązanie, można popaść w alkoholizm, ja postawiłam na bezpieczne rozwiązania, zawsze jak się denerwuję to sięgam po tabletki ziołowe nervomix, uspokajają mnie no i skład jest mi znany więc że nie będą na mnie oddziaływać negatywnie.
    Cytuj
  • zonja 20 sty 2017, 15:53
    nervomix to w mojej apteczce jest non sto, zawsze mi pomaga w stresujących sytuacjach, nawet wtedy kiedy nie mogę zasnąć bo moje myśli szaleją to biorę ten z linii sen i zasypiam spokojnie uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum