Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie meble wybrać do mieszkania?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie meble wybrać do mieszkania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 26 lut 2013, 10:25     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 10:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja tam zwykle idę po prostu do Ikei i wybieram to, co przypadnie mi do gustu. Nie lubię kupować mebli przez internet, wolę zobaczyć je na żywo, dotknąć, pooglądać ze wszystkich stron zanim je kupię. Wiem już jednak, że nie warto zamawiać w tym sklepie przewozu, bo liczą sobie za niego jak za zboże. Biorę zwykle odrębną firmę, która fachowo zajmie się transportem i nie zedrze ze mnie fortuny.
    Cytuj
  • hanka100 27 lut 2013, 20:28
    Ja korzystam zawsze z sieci. Planuję przemeblowanie, remont to wyszukuję w allegro , a moim ulubionym sklepie z meblami z litego drewna, przejrzę też katalog Ikei, jednak ta firma jest moim zdaniem niewarta zaufania, wydaje mi się, że nabija klientów w butelkę. W sieci niby jest ryzyko, ale to należy umiejętnie szukać dobrych sklepów, przede wszystkim z dobrymi opiniami przymrużenie oka
    Cytuj
  • mscislaw 8 mar 2013, 21:32
    Meble na wymiar są faktycznie ładne ale mi chyba szkoda byłoby kasy przymrużenie oka Potrafią być 10 razy droższe od tradycyjnych a moim zdaniem jeżeli odpowiednio rozplanuje się pomieszczenia, dopasuje elementy wystroju również zwykłe meble mogą wyglądać luksusowo. Ostatnio przy okazji remontu mieszkania zamówiłem komplet mebli do salonu w sklepie Konkretnie model Axel. Meble są w nowoczesnym stylu, całe pomieszczenie wygląda świeżo a na całość nie wydałem zbyt dużych pieniędzy.
    Cytuj
  • wonsowaty 20 mar 2013, 16:09
    Wiem że prowadzi produkcję mebli na zamówienie po za ofertą tą co podana jest na stronie. Wyglądają one znakomicie tylko trzeba zadzwonić i zapytać się jakie są możliwości produkcji.
    Cytuj
  • erykit 16 maj 2013, 11:24
    A widzieliście te [url=http://]łóżka tapicerowane[/url] ? Myślę, że idealnie będą pasowały do każdego stylu we wnętrzu: zarówno eleganckiego jak i nowoczesnego.
    Mam podobne - w kolorze kakaowym i świetnie się prezentuje w sypialni.
    Cytuj
  • Anula92 19 maj 2013, 14:43
    Jeśli macie jakieś starsze modele mebli np kanapę i żal Wam wyrzucać jest rada - oddajcie specjaliście do czyszczenia warto.
    Cytuj
  • Ada45 20 maj 2013, 10:11
    Z ta Ikeą to dobry pomysł, fajne inspiracje. Na pewno każdy znajdzie tam jakieś wnętrze dla siebie. Ja proponuje dorzucić do ich mebelków jakiś oryginalny, wyszukany w internecie. Proponuję z kartonu, ostatnio bardzo modne. Podrzucam stronki dla poglądu.
    http://pinterest.com/ketutar/cardboard-furniture/
    http://tektoora.com/
    Cytuj
  • Blue89 22 maj 2013, 21:51
    Meble z litego drewna bardzo mi się podobają, szkoda że nie są tańsze uśmiech.
    Cytuj
  • emgielka 23 maj 2013, 14:02
    ja polecam meble marki Torus na wymiar w Gliwicach, ale realizują na całą Polskę.
    Cytuj
  • Meteora 25 maj 2013, 15:20
    Przy zakupie sofy polecam zwrócić uwagę również na to jakie poduszki będą jej towarzyszyć. W zależności od tego, co mają w środku, będą się szybciej odkształcać albo bardziej powoli. A chyba nikt nie chce, żeby po paru miesiącach zrobiły się sflaczałe i z wgnieceniami.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum