Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie meble wybrać do mieszkania?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie meble wybrać do mieszkania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Neoss 1 cze 2013, 13:00
    Meteora napisał:Przy zakupie sofy polecam zwrócić uwagę również na to jakie poduszki będą jej towarzyszyć. W zależności od tego, co mają w środku, będą się szybciej odkształcać albo bardziej powoli. A chyba nikt nie chce, żeby po paru miesiącach zrobiły się sflaczałe i z wgnieceniami.
    Cenna uwaga, ale prosiłbym jeszcze o wskazanie, które odkształcają się szybciej, a które powoli uśmiech Bo w tym momencie wiem, że to ważne, aby sprawdzić wykonanie, ale dobrze byłoby doprecyzować.
    Cytuj
  • erykit 3 cze 2013, 10:53
    Ja mogę polecić w zainwestowanie w meble z prawdziwego zdarzenia - z drewna dębowego.
    Ja sam w ostatnim czasie zdecydowałem się na taki komplet do jadalni i zamówiłem w sklepie internetowym. Natrafiłem tam na naprawdę dobre ceny tak więc grzechem byłoby nie skorzystać przymrużenie oka I nie żałuję bo meble prezentują się świetnie,
    Zdecydowałem się na nowoczesny design z metalowymi okuciami. Stanowią nielichą ozdobę salonu i praktycznie każdy znajomy który wchodzi do mieszkania zwraca na nie uwagę.
    Cytuj
  • Meteora 7 cze 2013, 12:41
    Neoss napisał:Cenna uwaga, ale prosiłbym jeszcze o wskazanie, które odkształcają się szybciej, a które powoli uśmiech Bo w tym momencie wiem, że to ważne, aby sprawdzić wykonanie, ale dobrze byłoby doprecyzować.
    Te z kulką silikonową polecam. Masz gwarantowaną puszystość na bardzo długi czas.
    Cytuj
  • emgielka 14 cze 2013, 20:20
    wszystko zależy od tego w jakim stylu urządzasz mieszkanie. Mogę jedynie polecić Ci meble ogrodowe.
    Cytuj
  • 8 lip 2013, 11:40
    jeśli mogę zajać głos w wypowiedzi... polecam za cenę i jakość meble firmy Sandow, które służą latami i cieszą oczy po dziś dzień, zakupione 3 lata temu nic nie straciły na swojej wartości przymrużenie oka gdyby ktoś potrzebował - znajdziecie je Państwo w sklepie internetowym lub w salonach w Warszawie i Opolu.
    Cytuj
  • zonja 9 sty 2014, 19:52
    Uważam że jedynie skórzane meble są z prawdziwego zdarzenia. Jestem posiadaczką pięknej sofy Gali Collezione i oprócz tego że ładnie się prezentuje to jest mega wygodna.
    Cytuj
  • shogue 10 sty 2014, 11:15
    W tej chwili Gala Collezione ma najnowsze trendy jeżeli chodzi o skórzane sofy...
    Cytuj
  • Ewelina_L 22 maj 2014, 22:11
    Ostatnio zamawiałam do mieszkania [url=http://]komodę na wymiar[/url], jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, więc z czystym sumieniem i Tobie mogę polecić wykonawcę... Mam coś podobnego do modelu 200 ST005 i myślę już nad zamówieniem kolejnej komody do innego pomieszczenia.
    Cytuj
  • sloneczko9 24 cze 2014, 6:22
    Ja również w swoim salonie postawiłam na skórzany wypoczynek - jednak każdy kto miał do czynienia ze skórzanymi meblami wie jaki duży dają komfort użytkowania. Można się w fotelu zatopić .
    Ciekawe foteliki ma w ofercie sklep Black Red White: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/fotele/ - o tutaj można sobie je obejrzeć i może akurat znajdziecie coś interesującego dla siebie uśmiech
    Ja jakiś czas temu na przykład zamówiłam sobie ten fotel:
    [img][/img]
    Cytuj
  • majesty15 28 cze 2014, 21:46
    Bodzio meble oraz Agata Meble jak szukamy czegoś w przystępnej cenie. Jak cena nie gra roli to można poszukać czegoś z kolekcji Kler.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum