Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie meble wybrać do mieszkania?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie meble wybrać do mieszkania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Panterka28 29 cze 2012, 10:19
    JA wolę nieco nowocześniejsze wnętrza więc wybrałam gaca.pl. W dodatku można poprosić o pomoc architektów z 81.waw..pl.
    Cytuj
  • Kama_Kamilla 2 lip 2012, 22:39
    Nie wyróżnię się zanadto swoją opinią, jeśli stwierdzę, że i ja preferuję meble drewniane. Nie ma co ukrywać, że drewno daje ciepło i tworzy domową atmosferę. Swój salon urządzałam rok temu, początkowo zastanawiałam się nad meblami Esmebel, o których wspominali wypowiadający się wcześniej, ale ostatecznie wybrałam firmę Seart i postawiłam na klasyczny, funkcjonalny i elegancki minimalizm. Ale wszystko zależy od przestrzeni, którą masz do zagospodarowania. Mój salon jest dość niewielki, więc musiałam umieścić tam pakowne komody :-) No i ekologiczne względy też były nie bez znaczenia :-)
    Cytuj
  • loliloopy 24 lip 2012, 8:50
    Co ma do tego ekologia?
    Pakowne komody z drewna kojarzą mi się z babcinym klimatem. W małym pokoju, salonie są za ciężkie według mnie. W twoim przypadku zdecydowałbym się na zabudowę na wymiar, tak by maksymalnie wykorzystać przestrzeń.
    Cytuj
  • zylek 17 sie 2012, 10:59
    Bardziej warto zastanawiać się nad poważniejszymi zmianami. Zobaczcie
    My wstawiamy do domku schody drewniane. Chcemy całkowicie odmienić wnętrza ;-)
    Cytuj
  • rozermus 27 sie 2012, 10:49
    Gdy ja urządzałem swoje mieszkanie to miałem ogromny problem z umeblowaniem mieszkania. W końcu natrafiłem gdzieś w internecie na ten sklep
    Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.
    Cytuj
  • LukaP 4 wrz 2012, 16:11
    Flawina napisał:pięknie reklamujecie :-)
    Większość wypowiedzi to reklama, pytanie czy ktoś reklamuje produkt warty reklamy?
    Jeśli chodzi o umeblowanie, a ktoś jest z Krakowa i okolic to zdecydowanie polecam meble na wymiar Kraków, Meble z płyt meblowych docinane na wymiar, mała stolarnia w centrum Krakowa.

    Jak powiecie że jesteście z forum internetowego dostaniecie zniżkę wielki uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 29 wrz 2012, 20:48
    No chyba jak reklamują to warte uwagi nie?uśmiech
    Ja czasem coś zareklamuję, ale głównie rzeczy, które mi się podobają po prostu, albo korzystam, albo z linkiem ładniej mi wygląda.
    Cytuj
  • Kahaa 24 paź 2012, 13:03
    Wszystko zależy od wystroju wnętrza, nie mniej jednak najlepiej zainwestować w nowoczesne meble. Na rynku jest ogromny wybór mebli od różnych producentów. Wystarczy zajrzeć do sklepu, aby się przekonać, że każdy znajdzie coś dla siebie.
    Cytuj
  • pajper255 24 paź 2012, 13:35
    Przejdź się do IKEI i tam Ci doradzą co wybrać, żeby Twoje mieszkanie było urządzone tak jak sobie tego życzysz.
    Cytuj
  • lori23 25 lut 2013, 20:10
    Ja jestem zdania, że meble powinny być z litego drewna. Najlepiej z dębu.. Prezentuje się cudownie. przymrużenie oka Ja znalazłam świetnego stolarza- Manfred Bryś- który zrobił super zetaw mebli do pokoju gościnnego, jak równiez do mojego biura..
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum