Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie meble wybrać do mieszkania?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie meble wybrać do mieszkania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kor25 29 cze 2014, 10:01
    Jednak na skórze to trochę zimno się siedzi, ja zawsze koc podkładam.
    Cytuj
  • IrkaKa 11 lip 2014, 14:49
    Ja swoje pierwsze meble do swojego m3 wybierałam przez bardoz długo, a potem i tak mi się nie podobały... Niestety, ale chyba to prawda, że dopiero drugie mieszkanie można urządzić z głową i pomysłem. W końcu zdecydowaliśmy sie na gruntowny remont z burzemiem ścian włącznie i całkowitą zmianę stylu. Na przykład w kuchni panuje na całego shabby chic przymrużenie oka Fajnie sie do takiej zmiany przygotować i poogladać dużo ladnych aranżacji, żeby wybrać coś dla siebie. Ja na przykład śledziłam zagranicznee blogi, ale i w PL można znaleźc cenne inspiracje, np. na fanpage Dekoracja domu. Od nich tez kupilismy kilka dodatków. Jednym słowem - warto zainwestować czas i pieniądze, żeby potem dobrze się czuć we własnym mieszkaniu czy domu przymrużenie oka
    Cytuj
  • Marcin7744 14 lip 2014, 13:58     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2014, 8:24, w całości zmieniany 3 razy)
    W zupełności się z Tobą zgadzam. U nas też nie było łatwo z remontem mieszkania, bo nie byliśmy do końca przekonani co do zmian, ale udało się. Kupiliśmy fajną meblościankę z http://www.burzynscymeble.pl/pl/c/Meble-pokojowe/1 do tego dobraliśmy sofę i różne dodatki. Teraz jest jasno i przytulnie uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 18 sie 2014, 16:33
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • kifonda 1 cze 2015, 5:12
    Ja mam wszystko w drewnie, także blaty drewniane www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/wyposazenie-kuchenne/blaty/drewniane.html Bardzo mi się podoba taki styl. Mam wrażenie, że w kuchni jest dzięki temu przytulniej. Podobny styl chciałabym mieć też w innych pomieszczeniach.
    Cytuj
  • Mirka85 19 sie 2015, 21:24
    ja sporo mebli kupiłam przez internet. Chciałam miec oryginalne mebelki i takie tam znalazłam. Dodatków tez mają sporo i pewnie kazdy znajdzie cos dla siebie.
    Cytuj
  • simi 22 kwi 2024, 9:54
    Uważąm że to dobra oferta https://terapiavia.pl/firma-zajmujaca-sie-tapicerowaniem-mebli/ naprawdę warto.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum