Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki smartphone kupić, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki smartphone kupić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Gregori 15 mar 2011, 16:11
    Najdroższy to jest iPad 4 w zależności od konfiguracji to grubo ponad 2600 zł. Ale ten LG 3D jest chyba bardziej zaawansowany od Appla a są w takiej samej cenie.
    Cytuj
  • CellPS3 15 mar 2011, 18:04
    No tak ale to tablet. Ja bym się zastanawiam właśnie nad tym drogi smartfone czy już tablet. Bo z dwojga wolałbym tablet więcej zastosowań ma.
    Cytuj
  • grecki_smakosz 15 mar 2011, 21:42
    Top Gun ma rację, jak kupować telefon to jakiś porządny, aby starczył na 2 lata minimum.
    Cytuj
  • Frazer30 24 mar 2011, 11:46
    Samsunga Nexus S to dobra inwestycja. Telefon ma 4-calowy ekran Super Clear LCD oraz procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Posiada wbudowaną pamięcią o pojemności 16 GB oraz aparat cyfrowy (5 Mpix) z fleszem LED umożliwia robienie dobrych zdjęć. Cena ok 1700 zł w zależności gdzie się kupuje.
    Cytuj
  • mateo 2 cze 2011, 11:05     (ostatnio zmieniony przez autora 24 cze 2011, 11:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Samsung z androidem, jakiś galaxy. Działa jak iPhone a nie wydajesz pensji na telefon. Dodam jeszcze jedno, Apple robi dobre produkty, ale robi ze swoich klientów wyznawców co oczywiście przekłada się na piękną kasę.
    Cytuj
  • peana 7 paź 2011, 12:02
    Całkiem dobry jest Samsung GT-i9100. Też ma androida (moim zdaniem najlepszy system operacyjny), do tego dobrze wygląda i jest łatwy w obsłudze. Na medialux.pl kosztuje on niecałe 2000, także jak na tak dobrego smarphona to nie jest wygórowana cena.
    Cytuj
  • Favoritka87 27 gru 2011, 14:49
    myślę, że z takiego Samsunga będziesz zadowolony ma bardzo ciekawe aplikacje, jest szybki , należy do jednych z lepszych telefonów na rynku i co ważne jest bardzo wydajny i długo trzyma bateria
    Cytuj
  • tetete 7 lut 2012, 14:22
    Według mnie Nokia N9 jest świetnym telefonem i ma porządny wyświetlacz o rozdzielczości 854x480 pikseli. Wszystko oczywiście zależy od potrzeb danej osoby, ale dla bardziej wymagających ten smartfon wydaje się być świetny, jest wyposażony w czujnik orientacji, kompas, czujnik oświetlenia zewnętrznego oraz aparat fotograficzny z matrycą 8 Mpx. Znalazłam go na sporej promocji.
    Cytuj
  • zlotyklos 4 lip 2012, 10:47
    smarphony są super, sama się do nich bardzo przekonałam, ale fakt jest ich sporo na rynku i czasem trudno się zdecydować na jakiś konkretny, ale jak masz jakiś określony budżet to już powinno być łatwiej tutaj możesz sobie poczytać o tym, jaki telefon w jakim przedziale cenowym może to w jakiś sposób ci ułatwi wybór odpowiedniego telefonu.
    Cytuj
  • Krajok 6 lis 2012, 9:48
    iPhone to jedyny słuszny wybór. Jeśli jednak nie masz tyle kasy, polecam HTC Desire Z, gdzie dodatkowo wysuwa się fizyczna klawiatura na której bardzo wygodnie się pisze.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum