Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki smartphone kupić, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki smartphone kupić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tadeusz85 9 lis 2012, 15:43
    Ja polecam SE neo V naprawde jestem zadowolony!

    Cytuj
  • Kajetano 15 lis 2012, 15:37
    HTC Desire. Polecam. Samemu korzystam i jest naprawdę ok.
    Cytuj
  • lunetka 4 gru 2012, 21:08
    mateo napisał:Samsung z androidem, jakiś galaxy. Działa jak iPhone a nie wydajesz pensji na telefon. Dodam jeszcze jedno, Apple robi dobre produkty, ale robi ze swoich klientów wyznawców co oczywiście przekłada się na piękną kasę.
    Mam samsunga ace i też daję radę. Czasem zdarza mu się trochę zawiesić, ale jest to do przeżycia.
    Tak, czy inaczej, nie umywa się do iPhone'a.
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 11:24     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 11:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Aktualnie używam Samsunga Galaxy Mini i jestem z niego bardzo zadowolona. Spadł mi już tysiące razy i wciąż trzyma się świetnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • nekrolajt 8 lut 2013, 14:13
    pistacja napisał:Aktualnie używam Samsunga Galaxy Mini i jestem z niego bardzo zadowolona. Spadł mi już tysiące razy i wciąż trzyma się świetnie przymrużenie oka
    Szkoda tylko, że mój Samsung nie wytrzymał pierwszego upadku smutny
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:46
    teraz mam Nokię N8...jest świetnym smartfonem...mogłabym go wymienić jedynie na iPhona język
    Cytuj
  • AstaLawista 2 mar 2013, 19:14
    Ja jednak wolę "normalny" telefon język a jak już miałabym szukać jakieś bajery, to wolę kupić (i też tak uczyniłam) tableta przymrużenie oka telefon ma mi służyć do rozmów, żeby móc się komunikować, a smartfonem gdy się bawimy to szybciej nawet bateria pada język a tablet jest taki "niezobowiązujący" język szukając jakiś model sobie, tą stroną się posiłkowałam
    Cytuj
  • yandexfp 5 mar 2013, 13:13
    tablet? a może zastanów się nad troszke bardziej funkcjonalnym połączeniem tabletu i smartfona, nie za duży, nie za mały, z dobrymi parametrami no i dzwoni uśmiech np smasung note lub note2, coś jeszcze teraz na czasie wychodzi od innego producenta ale jakoś wyleciało mi z głowy.
    Cytuj
  • PanieTomaszu 3 kwi 2013, 14:45     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2013, 14:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Z jednej strony polecam iść do salonu i pobawić się telefonami, poczuć w ręce, przetestować interfejs. Ale z drugiej strony odradzam, bo zaraz wpadniesz w sidła sprzedawcy, który wciśnie, co tylko się da, żeby dostać prowizję. Brakuje u nas sklepów takich jak Apple, gdzie sprzedawca nie dostaje prowizji za sprzedaż.
    Cytuj
  • buka_ 9 kwi 2013, 18:07
    polecam samsunga galaxy s 3! wczesniej uzywalem iphona 4s i musze przyznac, ze samsung lepiej sie sprawuje
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum