Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent dla syna na 18 urodziny, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla syna na 18 urodziny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 11 gru 2015, 21:11
    Nie wiem czy syn ma jakieś hobby lub pasje które pomogłyby znaleźć jakiś prezent, ale może zobacz sobie na stronkę http://www.hobby4men.com/ bo tam sporo jest gadżetów których będą mu na pewno zazdrościli znajomi.
    Cytuj
  • anastazja4390 12 mar 2016, 17:45
    Wiele młodych osób interesuje się muzyka, więc może taki Manta Cyklop by był trafionym prezentem http://www.telix.pl/artykul/manta-karaoke-power-audio-dla-domowej-rozrywki-za-999-pln-3,71962.html ? Poczytaj sobie ten opis, recenzje czy opinie użytkowników.
    Cytuj
  • zott 21 kwi 2016, 18:50
    Moja znajoma kupiła swojemu synkowi taki shaker http://drumcenter.pl/pol_m_Perkusjonalia_shakery-387.html uśmiech Co prawda nie na 18 urodziny uśmiech Młody jest bardzo uzdolniony muzycznie i był to dla niego strzał w 10!
    Cytuj
  • djbochen 11 sie 2016, 18:54
    Tak laptop będzie dobrym pomysłem. Myślę, że prezent się spodoba!
    Cytuj
  • smajla 16 sie 2016, 14:20
    Ostatnio dostałam w prezencie fajną grę karciano-planszową, nazywa sie magic the gathering arena of the planeswalkers, wciągnęla nie tylko mnie ale też mojego męża i brata, w weekendy robimy sobie rodzinne rozgrywki uśmiech można się w sumie tanim kosztem rozerwać i miło spędzić czas, przy okazji trochę słówek z angielskiego załapać. Graliście w tego typu grę?
    Cytuj
  • zataraa2 20 sty 2017, 16:48
    a co sądzicie o pomyśle elektronarzędzi jako symbol przejścia w taki dorosły, męski wiek? moj brataniec niedługo będzie miał 18stke wiem że jest zapalonym majsterkowiczem, ojcu wiecznie cos tam pomaga w domu robić, jego pokój sam sobie urządził jakieś deski snowboardowe poprzerabiał i powiem wam że to bardzo klimatycznie wygląda, pomyslałam że może warto by było mu kupić z tej okazji pierwszy własny dorosły sprzęt typu wiertarka wyrzynarka?
    Cytuj
  • jabba405 13 lut 2017, 20:03
    Dzięki za przydatne linki uśmiech Z całą pewnością z nich skorzystam uśmiech
    Cytuj
  • yettie 22 mar 2017, 17:27
    djbochen napisał:Tak laptop będzie dobrym pomysłem. Myślę, że prezent się spodoba!
    Rozwiniesz wypowiedź? Z góry dziękuję za pomoc.
    Cytuj
  • tartinka 5 lut 2018, 10:50
    Często 18tka wiąże się ze zrobieniem prawka i własnym autem, wtedy warto kupic np. rejestrator jazdy, sama używam modelu od mikavi, przydaje sie w podróży, nagrywa w dobrej jakości, jak zostawiam auto na parkingu to wiem że wszystko będzie nagrane jeśli ktos by mi je przerysował itp., nie ma co liczyc na nagrania z kamer na parkingach, sama się przekonałąm ze to ściema i nagrywają bardzo wybiórczo
    Cytuj
  • makalica87 11 maj 2018, 13:40
    Prrawo jazdy to bardzo dobry pomysł na prezent
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum