Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?, strona 14

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • beakry 12 cze 2015, 11:25
    To prawda, oszczędzić można na wszystkim. Bardzo ważne jest pilnowanie kosztów, zarówno stałych jak i zmiennych.
    Z doświadczenia naszych klientów, jak również popularności systemów PWSK wiemy, że ewidencja majątku firmy i środków trwałych jest kluczowa, ponieważ pozwala zapanować nad całym majątkiem.
    Wiemy, gdzie co jest, jak również który pracownik/magazynier co użytkuje.
    Taka ścisła ewidencja zapobiegnie "znikaniu", nadmiernemu zużyciu różnych przedmiotów, a w konsekwencji dodatkowym kosztom uśmiech
    Przeczytaj, pobierz demo, przekonaj się!!!
    [url=http://...]www.pwsk.pl [/url]
    Zaawansowany technologicznie System PWSK do Ewidencji majątku firmy i środków trwałych wprowadził porządek już w kilkuset firmach uśmiech
    Cytuj
  • patrycjapitz 14 cze 2015, 15:19
    Ktoś tutaj napisał, że można zaoszczędzić na wszystkim - zgadzam się tutaj całkowicie. Ilekroć kupuję coś do firmy, pytam o zniżki, rabaty, promocje itd. Lubię się targować i ciagle szukam, gdzie zaoszczędzić - bo nie czarujmy się, ale w dzisiejszych czasach jest ciężko i trzeba planować budżet. Prowadzimy z mężem hurtownię i ostatnio zaoszczędziliśmy na oponach do wózka widłowego, który jest non stop w ruchu i musi mieć dobre i bezpieczne opony. Kupiliśmy od Prestige Tyres, a info o nich znaleźlimy na jednym z forum. Opony pierwsza klasa,a a 500 zł w portfelu zostało. Warto szukać okazji, bo samo nic nie przyjdzie wielki uśmiech
    Cytuj
  • quato 16 cze 2015, 9:08
    Sporą oszczędnością może być skorzystanie z usługi wirtualnego biura. Nie jest to co prawda dla każdego przedsiębiorstwa, ale jeśli prowadzimy działalność freelancerską to możemy mocno zmniejszyć swoje koszty. W razie konieczności zorganizowania spotkania też nie ma problemu z wynajęciem sali.
    Cytuj
  • kieta 17 cze 2015, 12:01
    Na pewno nie na pracownikach, którzy robią Ci dochód.
    Cytuj
  • sylwia4012 26 cze 2015, 14:47
    Warto zaoszczędzić na drukowaniu. Kupując drukarkę np. Epson z systemem ITS. Koszt druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru.Idealna do drukowania .
    Cytuj
  • lunatyczka 26 cze 2015, 18:49
    Nie tylko można ale i warto oszczędzać mając firmę. Najłatwiej zaoszczędzic na rozmowach telefonicznych zmieniając operatora no i tanie call center jest warte uwagi. Trzeba iść z duchem postępu co nie znaczy że trzeba przepłać
    Cytuj
  • kowaliowadaria 3 lip 2015, 10:58
    Możesz też zaoszczędzić jak zatrudnisz tanią firmę sprzątającą i tniesz koszty.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 7 lip 2015, 7:48     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2015, 11:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja obecie prowadzę średniej wielkości firmę.Powiem Wam,że bardzo dużo zaoszczędziłam po audycie finansowym.Dzięki temu dało się zoptymalizować koszta w firmie.

    Obecnie rachunkowość prowadzi mi Rodl& Partner ( http://www.roedl.com/pl/pl ) Jest to firma z jaką współpracuję od jakiegoś czasu.Prowadza mi rachunkowość. mozna się równiez dopytać o wszystkie kwestie podatkowe oraz prawne.Jestem zadowolona ponieważ nie jest drogo a mam zapewnioną bardzo dobrą obsługę firmy. Na pewno jest to również o wiele tańsze niż zatrudnienie księgowej do firmy ( a w obecnych czasach również trudno jest znaleźć kogoś odpowiedniego).
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • fela 15 lip 2015, 21:51
    Wszystko zależy też od tego jakiego rodzaju działalność się prowadzi, jeśli jest to firma transportowa, lub posiada taki dział, to warto posiadać oprogramowanie dla transportu. Polecam w tej kwestii TMS Nawigator, bardzo pomaga w nadzorowaniu, analizie wykonalności i kalkulacji kosztów.
    Cytuj
  • otojestkasia 20 lip 2015, 14:17
    Na oprogramowaniu na przyklad. my kupowalismy takie klucze do windowsa. i zaplacilismy duuuuuzo mniej niz w sklepie stacjonarnym
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum