Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?, strona 15

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 24 lip 2015, 22:25
    Na księgowości. Odkąd nie mam księgowej na etacie, sporo jednak zostaje w kieszeni. W Tax Care rozliczam się z faktycznie wykonanej dla mnie pracy - mniej pracy, mniejsza kwota. Proste i czytelne.
    Cytuj
  • Masa 27 lip 2015, 19:02
    @up, a to można tak? Powiedz mi, czy w tax care każde przedsiębiorstwo może prowadzić księgowość?
    Cytuj
  • MartynKa79 27 lip 2015, 23:21
    Tak, jak najbardziej. Począwszy od małych, jednoosobowych działalności, mikrofirm po duże firmy.
    Cytuj
  • kosmiczna 30 lip 2015, 10:36
    Lepiej zapytaj się na czym nie można oszczędzać. Bo ja uważam, że na oprogramowaniu do firmy i na księgowej i na takich rzeczach ułatwiających prowadzenie firmy nie warto oszczędzać. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
    Na wszystkim innym zawsze możemy przyoszczędzićuśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 3 sie 2015, 13:21
    Teoretycznie. Jeśli masz małą firmę, a w niej mały przerób prac księgowych, to tak naprawdę trzymanie na etacie księgowej jest jednak zbędnym kosztem, bo czy ma pracę czy nie - etat, zus płacić musisz. Dużo korzystniej wychodzi księgowa zdalna np. we wspomnianym Tax Care, gdzie rozliczasz się tylko i wyłącznie z faktycznie wykonanej pracy. No... jak by nie liczyć wychodzi taniej. I wychodzi na dobre firmie. uśmiech
    Cytuj
  • Wycierak 13 sie 2015, 11:08
    My na telefonach. Kupilismy wszystkie na okeygsm, bo maja ceny duzo mniejsze niz w sklepach stacjonarnych, wiec na te kilkanascie telefonow ktore my bralismy zysk wyszedl spory przymrużenie oka
    Cytuj
  • mrozik00 13 sie 2015, 14:05
    Oszczędzanie na księgowości może faktycznie okazać się błędem, bo swój księgowy to zawsze sój, łatwiej znaleźc z nim porozumienie i czasem wybrnąć z rożnych sytuacji. Oszczędzić warto na oprogramowaniu, na sprzęcie komputerowym, ostatnio mojemu znajomemu się to udało, prowadzi firmę transportową i zaczął korzystać z programu TMS [url=http://...]link http://www.etransit.eu/firma/[/url] teraz oszczędza tez czas, a to daje bardzo dużo./
    Cytuj
  • luna634 6 wrz 2015, 22:01
    Zależy jaka firma uśmiech mając magazyn warto szukac tańszych- co nie znaczy gorszych cześci zamiennych do sprzetu jaki tam mamy . Np takie opony Prestige Tyres do wozków widłowych - tanie a mają najwyższą jakość uśmiech
    Cytuj
  • zott 9 wrz 2015, 15:54     (ostatnio zmieniony przez autora 9 wrz 2015, 15:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Koszty prowadzenia firmy nie muszą być wysokie. Wystarczy,że dobrze się wszystko przemyśli i dostosuje. Ja wolę zdać się na fachowców ,bo nie mam czasu i pieniędzy na popełnianie błędów. Reklama internetowa to teraz jednak podstawa. Zaufałam firmie http://traffic-network.pl i teraz nie martwię się niczym, a klientów odwiedzających moją stronę ciągle przybywa. Polecam gorąco uśmiech
    Cytuj
  • otojestkasia 10 wrz 2015, 13:14
    na wiekszosci rzeczy. tak ja k my kupismy dla firmy win8 za 200 zł na kluczsystem-sklep. Bardzo dobry interes uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum