Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bancroft 4 sty 2011, 20:06
    A może karnet na cykl masaży? Jeśli ma pracę siedzącą to na pewno narzeka na kręgosłupuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 4 sty 2011, 20:58
    Żeby go jakaś młoda masażystka wzięła w obroty? Odpada!wielki uśmiech
    Cytuj
  • yellowphone 4 sty 2011, 21:45
    Ja swojemu facetowi na trzydziechę zorganizowałam imprezę! Wynajęłam salę z dekoracjami, cateringiem, sprosiłam tam przyjaciół (dotarłam nawet do jego kolegów, których dawno nie widział, a ja ich wczesniej w ogóle nie znałam!) i na koniec zaciągnęłam tam jego. Ale się zdziwił jak usłyszał "SURPRISE"wielki uśmiech Nigdy tego nie zapomnęuśmiech Zabawa była fantastyczna, a mój chłop się popłakał w pewnym momencie ze wzruszenia (hm może dlatego że był już wstawionyprzymrużenie oka ) i powiedzial mi, że nigdy nie dostał tak fantastycznego prezentu, bo włożyłam w to tyle serca i wszyscy ci znajomi się zaangażowali, a to na pewno lepsze niż wybulić na coś kase i cześć!
    Cytuj
  • D3niCle0 4 sty 2011, 22:40
    a może zafunduj mu cos czego jeszcze nie próbował, a chciałby? Nie wiem, może wspinaczka na ściance albo gokarty?
    Cytuj
  • franusia 5 sty 2011, 1:14
    Zaproś go na kolację przy świecach, a potem wręcz koperte z zaproszeniem na strip-teaseprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Iolla007 5 sty 2011, 6:33
    Jak lubi słodycze to możesz mu wysłać czekoladowy telegramuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 5 sty 2011, 9:27
    No lubi lubi. Wyczytałam na innym forum, że dziewczyna zapakowała do pudła tyle cukierków ile miał jej chłopak lat i do kazdego przyczepiła wstążeczką karteczkę z powodem, dla którego go kocha (oczywiście wszystkie inne)uśmiech Pomysł z imprezą jest wypasiony, tylko muszę się zorientować czy dam radę wszystko załawic, w sensie czy zdążę... Ale dzięki za wszystkie fajne poymsłyuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 5 sty 2011, 11:15
    Moze sama zrób mu masażuśmiech Ja kiedyś swojemu facetowi na gwiazdkę podarowałam trzy koperty. Nie miałam kasy i wpadlam na taki poymsłuśmiech W jednej było zaproszenie na masaż. w drugiej zaproszenie na kolację przy świecach, a w trzeciej na nie powiem na co, ale był zachwconyuśmiech Znaczy od razu jak te kopertki otworzyłprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Szachrajka 5 sty 2011, 12:22
    Moja koleżanka swemu narzeczonemu zrobiła na trzydziestke kalendarz ze swoimi zdjęciami. Mniej lub bardziej ubranymiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Manolito 5 sty 2011, 14:30
    No no fajne te pomysłyuśmiech Mam nadzieje, że moja dziewczyna zajrzy tu w poszukiwaniu inspiracjiwielki uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum