Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VictoriaB 6 wrz 2012, 12:20     (ostatnio zmieniony przez autora 6 wrz 2012, 12:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Melvena napisał:
    VictoriaB napisał:
    marek100 napisał:skok ze spadochronu!
    Ze spadochronu nie koniecznie będzie ekscytujacy, zwłaszcza jeśli spadochron bedzie złożony uśmiech, zdecydowanie lepszy jest skok ze spadochronem uśmiech
    Ale za to jaka adrenalina przy skoku ze spadochronu, skok ze spadochronem to już niewystarczająca zabawa przymrużenie oka
    Krótka, ale z fajerkami!!!

    OOO, ale się uśmiałam uśmiech
    Cytuj
  • karina29 17 wrz 2012, 16:58
    W sumie jest sporo możliwość ja proponuję karykaturę
    Cytuj
  • MAYAKRAM 12 lis 2012, 13:59
    mogę coś pomalować na kubkuprzymrużenie okanp on i jego bryka wielki uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 15 gru 2012, 17:20
    Może jakiś fajnie pomyślany zegarek dla mężczyzny albo coś w tym guście?
    Widziałam ostatnio takie zegarki z serii Baumgartner w kosmosie... ciekawa sprawa
    Cytuj
  • Swojezdanie 20 gru 2012, 9:52     (ostatnio zmieniony przez autora 20 gru 2012, 9:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Chyba też już powinnam zacząć zastanawiać się, co kupić facetowi na 30 urodziny. Niby jeszcze sporo czasu, ale chciałabym, aby było to coś wyjątkowego... uśmiech
    Cytuj
  • nowika 8 lut 2013, 22:45
    Eleganckie spinki do koszuli na pewno sprawdzą się w roli wyjątkowego prezentu urodzinowego dla faceta, wiem bo ostatnio kupiłam mojemu bratu takie spinki i był bardzo zachwycony uśmiech
    Cytuj
  • karolkao89 11 lut 2013, 12:47
    Pudło + 30 róznych rzeczy - od małych łakoci po droższe przydatne rzeczy - ładnie ponumerować, poukładać w kolejności od najmniejszego-na wierzch, po najwieksze(np. koszula, sweter czy cos)na spod. Oczywicie nie każdemu się to spodoba, ale kolezanka taki prezent zrobila i bardzo sie podobal, nie tylko mężowiuśmiech
    Cytuj
  • jagijagi 6 lis 2013, 9:38
    zrobiłam mojemu facetowi niezłą niespodziankę na trzydziechę, a przynajmniej wszystko wskazuje na to, ze mu się podobało he-he. Pod pozorem wyjazdu na zakupy zabrałam go do Butryn do parku rozrywki Bartbo, a tam już czekała na nas cała nasza ekipa wielki uśmiech Jeździliśmy quadami (nawet babeczki się skusiły na taką jazdę), a potem chłopaki udali się na paitball - dziewczyny podarowały sobie taką przyjemność uśmiech. Gdy chłopaki do siebie strzelali my według uznania oddawałysmy sie innym rozrywkom zaproponowanym przez park. Później mieliśmy ognisko i opiliśmy ten jego 30 krzyżyk. Wszyscy bardzo zadowoleni, już planuję powtórkę wielki uśmiech
    Cytuj
  • plny 27 lis 2013, 18:55
    Ja polecam http://motoprezent.pl/produkt-15-testy_subaru_imprezy_sti___6_okrazen.html . Marzenie chyba każdego faceta by przejechać się super samochodem typowo po sportowym torze.
    Cytuj
  • agusia7756 3 gru 2013, 10:49
    Najlepiej coś praktycznego, np. golarkę, zegarek, jakiś ciuch, ale ten pomysł z voucherem na jazdę po torze też genialny!
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum